banner851

banner955

ÇEVRE DÜZENLEMESİ YAPILIYOR…

Düzce Belediyesi, Karaca Deresi çevresi üzerinde başlattığı rekreasyon çalışmalarına Karahacımusa Mahallesi bölgesine başladı. 750 metrelik dere kenarı yeşil koridora dahil olacak.

Düzce 12.08.2022, 09:30
863
ÇEVRE DÜZENLEMESİ YAPILIYOR…
banner1032

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Karaca Deresinin Karahacımusa Mahallesi bölümünün rekreasyon çalışmalarına başladı.

Düzce’de yeni yaşam alanlarının oluşturulması amacıyla Karaca deresi kenarının rekreasyon çalışmalarıyla cazibe merkezi haline getirme çalışmaları, devam ediyor. Karaca deresinin çevresinde başlatılan temizlik, bakım ve yol yapım çalışmaları hız kesmeden devam ederken bir yandan da derenin çevresi de düzenleniyor.

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Karaca deresi rekreasyon çalışmaları kapsamında son olarak Karahacımusa mahallesi bölümünde 3 metre genişliğinde kaldırım çalışması başlattı. 750 metrelik bölümde yeşil alanlar, ağaç dikimi ve vatandaşların dinlenmeleri için donatılar olacak.

Yorumlar (6)
Ufuk 2 ay önce
Kardeşim velediye rekrasyonmudur nedir yapsın okeyyy.. ama dsi mi
Yapacak başka kurum mu yapacak şu karaca deresinin toki kısmının içini biri temizlesin insanlar rezil oldu günler su bastı heryeri..
toprak 2 ay önce
Metek tokideki dere kıyısı güzel oldu lakin geceleri aydınlatma olmadığından kullanılamıyor. karanlıkta her türlü rezillik oluyor orada.
MOTORCU 2 ay önce
dere yatağını temizlemek için metek tokilerin bodrum katlarını tekrar su basması mı bekleniyor acaba
beyciler 2 ay önce
dere taşıyor,derinleştirin kenarlarını yükseltin .siz süsleme peşindesiniz.ilk yoğun yağmurda görüşürüz..
esnaf 2 ay önce
750 metre çok kısa o dere küçük sanayi sitesine kadar uzanıyor oraya kadar yapılıp ışıklandırılmalı ve gece bekçilere verilmelidir.
ahmet 2 ay önce
Aynı derenin metek toki bölümünde yapılan kısmında yeşil alan falan kalmadı. ne yeşil alanlar sulandı ne ağaçlar. ağaçlar da kurudu ağaçların dikildiği alanlardaki yeşillikler de. kuru bir asfalt kaldı. halbuki istanbul başakşehirdeki sular vadisi gibi bir şey olabilirdi. ziyan edildi
16
açık