banner614

ÇEVRE İLLERDEN ZİYARETLER SÜRÜYOR

banner619

Sel felaketinin yaşandığı Düzce’ye ziyaretler devam ediyor. Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Seçim İşleri Başkan Yardımcısının ve çevre illerin kadın kolları başkanlarının da aralarında bulunduğu heyet sel felaketinin yaşandığı ilçeleri ziyaret etti.

banner846
Düzce 24.07.2019, 12:13 24.07.2019, 16:47
1115
banner844

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Serpil Kavrak, Bolu, Sakarya, Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı ve teşkilat mensupları Düzce’de yaşanan afet sonrası ilimizi ziyaret ettiler.

Bölge İl Kadın Kolları Başkanları ve teşkilat mensuplarını, Demokrasi Hakem Kurulu Üyesi Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce Belediye Başkanı DR. Faruk Özlü’nün eşi Onur Özlü, İl Kadın Kolları Başkanı Güler Güneş ve İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal Parti İl Binasında karşılayarak istişare toplantısında bir araya geldiler.Toplantının ardından, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Serpil Kavrak, Bolu İl Kadın Kolu Başkanı Canan Akbay ve Teşkilat mensupları, Sakarya İl Kadın Kolu Başkanı Zehra Hatipoğlu ve teşkilat mensupları, Kocaeli İl Kadın Kolu Başkan Yardımcıları, İlçe Kadın Kolu Başkanları, İl Kadın Kolları Başkanı Güler Güneş, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün eşi Onur Özlü, Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, Cumayeri İlçe Başkanı Necdet Keleş, Akçakoca ve Cumayeri ilçelerimizde selin oluşturduğu bölgelerini gezerek köy halkına geçmiş olsun dileklerini ilettiler.Haber: H. DURNA

Yorumlar (4)
Kemal 2 yıl önce
Bu insanlardan bıktık vAllahi. Sadece foto çektirmek için bile gelen vardır.
Serdar gürler 2 yıl önce
Eğerki cumhuriyet türkiyesi buysa yazıklar olsun bu kafalarla neyi anlayıp neyi çözecekler çok merak ediyorum görüntü herşeyi söylüyor nerde bu ülkenin akademisyenleri eğitmenleri bunlarlamı çağ atlayamaz üçüncü dünya ülkelerini beş geçtik utanın.
Düzce li memur 2 yıl önce
Her gelen 1000 TL bağış yapsa yaralar daha hızlı sarılır. Ama millet gezmeye gider gibi gidiyor.
Maalesef 2 yıl önce
Felaket bölgesini gezmenin ne faydası var? demeyin. Yardım yapılacak konuları yerinde incelemek(!) için dört otobüs partili geliyor! Uzmanlık alanlarını merak edenler, dün akşama doğru Erguvan Tesislerinde kurulan masalara bakabilir.
25°
açık