banner851

banner955

ÇOCUK KULÜBÜ ETKİNLİKLERE DEVAM EDİYOR

Özel Düzce Çocuk Kulübü öğrencileri İl Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek, asker abla ve abilerinden mesleği öğrendiler. Çeşitli etkinlikler organize eden Çocuk Kulübü yine farklı bir ziyaretle çocuklara çeşitli faaliyetler düzenlemeye devam ediyor. Yapılan ziyaret esnasında çocuklar, jandarma abilerini ablalarını büyük dikkat ve hayranlıkla dinlediler.

Düzce 14.10.2022, 10:14 14.10.2022, 14:07
295

Özel Düzce Çocuk Kulübü yaptığı etkinliklerle fark oluşturmaya devam ediyor. Hem öğrenciler hem de aileleri için seminerler, konferanslar, konserler, şiir geceleri gibi birçok etkinliğe imza atan Özel Düzce Çocuk Kulübü bu defa da İl Jandarma Komutanlığını ziyaret etti. Kulüp öğrencileri ve eğitimcileri ile birlikte gerçekleşen ziyarette jandarmanın görevlerinin yanı sıra jandarma olma şartlarını da asker abi ve ablalarından dinlediler.

Ayrıca ziyarette jandarma ekiplerinin olaylarda kullandığı ekipmanları da tanıyan öğrenciler, güler yüzlü ilgi ve alakalı jandarma abi ve ablalarını hayranlıkla izlediler.

 Ziyaret esnasında ayrıca narkotik, kaçakçılık köpeklerinin eğitim gösterilerini de beğeni ile takip ettiler. Jandarma ekipleri ise öğrencilere ziyaretin anısına çeşitli hediyeler verdiler. ÖNCÜ HABER/İHA

Yorumlar (0)