banner615

banner614

banner701

“ÇOCUKLAR ÜŞÜMESİN” KAMPANYASINA DESTEK

banner619

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları günü nedeniyle AK Parti Düzce Belediye Meclis Üyelerinden Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından başlatılan “Çocuklar Üşümesin” kampanyasına destek geldi.

Düzce 20.11.2020, 17:19 20.11.2020, 17:36
1175
“ÇOCUKLAR ÜŞÜMESİN” KAMPANYASINA DESTEK
banner785

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları gününde AK Partili Düzce Belediye Meclis Üyelerinden anlamlı bağış geldi. Düzce Belediyesi AK Parti Grup Başkan Vekili Hasan Günden ile birlikte Düzce Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü’nü ziyaret eden AK Parti Belediye Meclis Üyeleri, ihtiyaç sahibi çocuklar için başlatılan “Çocuklar Üşümesin” kampanyasına mont desteği verdi.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Düzce Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Hasan Günden, “Düzce Belediyesi Ak Parti Meclis Grubu Meclis üyelerimiz ile bu anlamlı günde, Belediyemizin Sosyal Yardım İşleri müdürlüğünü ziyaret ettik. Belediyemizin Sosyal yardım işleri ile ilgili bilgiler aldık.

Müdürlüğümüzün başlattığı '' çocuklar üşümesin'' kampanyasına, Ak parti Düzce Belediyesi Meclis Grubu olarak desteğimizi ve katkımız sunduk. Bu zor zamanlarda ihtiyaç sahibi çocuklarımız için böyle güzel, böyle insanın içini ısıtan çalışmalarından dolayı bu hayırlı ve güzel işte emeği olan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz. Durumu müsait olan hayırsever vatandaşlarımızı, iş adamlarımızı bu hayırlı ve güzel işlere de katkıda bulunmaya davet ediyoruz” dedi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (7)
Metet 1 hafta önce
Sorsan dini diyaneti yardımı sevabı günahı herşeyi en iyi bunlar bilir. Komikler. Neden yardım ettiklerine maske taktılar ki ? Yetmez kimlik numaralarına kadar paylaşıp gözümüze soksalardı hatta bak bunu reklam yaptırıp afişlere assınlar. YARDIM ETTİK BİİZZ HEYOOO BİZ ÇOK İYİYİİZZ BİZ ÇOK ŞAHANE İNSALARIZ HEEY
Yardımcı 1 hafta önce
Çocukların yüzünü göstermeseydiniz bari
Utanıp mahcup olmasınlar
Resmen şov yapıyorsunuz
Aykut O 1 hafta önce
Bizimde katkımız olsun kiminle yada nereyle irtibata geçicez
Vatandaş 1 hafta önce
YAPILAN İYİLİĞİN REKLAMI OLMAZ.BIRAKIN ŞOW YAPMAYI.
Aykut o. 1 hafta önce
Bizimde katkımız olsun isteriz nereye başvurmalıyız
noname 1 hafta önce
sağ elin verdiğini sol el bilmemesi gerekiyor ama maalesef aileyi bile alıp poz vermişler Allahım sen akıl ver bunlara
Hatice 1 hafta önce
Rezalett!!Yapılan iyilik çocukları rencide edilerekyapılıyor,üstüne fotoğraf çekiliyor!
O çocuk o monttan hiç bir zaman mutlu olmuycak zoraki poz için törenle giydiriliyor.
Böyle iyilik yapmayın!
parçalı az bulutlu