banner851

banner955

ÇOCUKLARIN MEKANINI TALAN ETTİLER

Düzce Belediyesi tarafından Saatçigil Caddesinde yapılan parka dadanan hırsızlar, aydınlatma sistemlerinin kablolarını çalarak parkı karanlıkta bıraktı.

Düzce 04.10.2022, 11:30 04.10.2022, 17:17
744

 Düzce Belediyesi, Saatçigil Caddesi üzerinde bulunan ve içerisinde halı saha ile basketbol sahası da olan parkın aydınlatma elemanlarını talan eden, elektrik kablolarını çalan hırsızların bulunması için suç duyurusunda bulundu.

 Hırsızların verdiği zararın ardından harekete geçen Düzce Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, aydınlatma sistemini tamamen değiştirerek karanlıkta kalan parkı yeniden vatandaşların kullanımına açacak. (İHA)

Yorumlar (2)
halk 2 ay önce
onlara yakalandıklarında elektriğe tut erkeklik neymiş görsünler.tohum israfları pis şeytanlar...
Bşkn 2 ay önce
Mahallemdeki gaftici çocuklara burdan sesleniyorum ulan utanmazlar kendi kalenize sahip çıkamadınız terbiyesiz ler med içmekten kişiliğinizi kaybettiniz yakında erkekliğinizi de kaybedeceksiniz gözünüz hiçbir şeyi görmüyor ama hepinizi vakti zamanı geldiğin de görücem mahallede şehirde 1 kilo bakır için rezil ettiniz altı üstüne lan yüz lira değer mi aşağlılık herifler emniyet işin üzerinde duruyo çok fena ayııklıcaklar sizi ibineler hırsızlığın bile bi raconu var bu sefer çok büyük yanlış yaptınız kamu malına zarar verdiniz gelecek zarar artık sizinle