banner851

banner614

ÇOCUKLARIN SÜRPRİZ KUTLAMASI

banner619

Düzce’de polis ekipleri kavga ihbarı üzerine gittikleri Mustafa Kemal Ortaokulu’nda çocukların sürpriz kutlamasıyla karşılaştı. Kısa süreli şaşkınlık yaşayan polisler, çocuklara teşekkür etti.

banner846
Düzce 10.04.2021, 14:00 10.04.2021, 14:44
2052
banner844

Düzce Mustafa Kemal Ortaokulu yöneticileri ve çocuklar, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 176. yıl dönümünü kutlamak için Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliği ile kurulan ‘Güvenlik Okul’ ihbar hattından kavga çıktığı ihbarında bulundu. İhbar üzerine okula gelen ekipler, çocukların sürpriziyle karşılaştı.

Çocuklar polislere kendi duygu ve düşüncelerini anlatan mektuplar ile çiçekleri takdim etti.

Polislerin sürprizden dolayı çok memnun oldukları gözlemlendi. Polis memurları, çocuklara polis karakoluna her zaman gelebileceklerini belirterek yaptıkları sürprizden dolayı teşekkür etti.

"Öğrencilerimiz ile polise güvenimizi tazeledik”

Mustafa Kemal Ortaokulu Müdürü Volkan Koyuncu, Polis Haftası kapsamında vatan için görev yapan polislere moral olması amacıyla böyle bir sürpriz hazırladıklarını belirterek, "Öğretmenlerimizden gelen taleplerin üzerine polis günü için böyle bir etkinlik düşündük. Çocuklarımız polislerle ilgili hissettiklerini, düşündüklerini kağıtlara aktardılar ve polisimize sanki okulumuzda bir kavga varmış gibi güvenli okul hattından ihbarda bulunduk. Hemen polislerimiz olaya müdahil olacak gibi kısa süre içerisinde geldiler. Biz onları okulun içerisinde çiçeklerle öğrencilerimiz ile birlikte karşıladık. Okulun çıkışına denk getirdik ki tüm öğrencilerimiz görsünler çokta güzel bir gün oldu. Polislerimiz ile sohbet ettik. Günün anlam ve önemine binaen konuşmalar yaptık. Öğrencilerimiz ile birlikte bir kez daha polise güvenimizi tazelemiş olduk” ifadelerini kullandı.

(İHA)

Yorumlar (5)
adamın teki 4 ay önce
O okulun öğretmenlerine de idarecilerine de yazıklar olsun. Polisi meşgul ettiniz, ya gerçekten bir olaya gitmesi gereken polisi engellediyseniz. Yazıklar olsun.
dzce 4 ay önce
hep de yunus polislere yapılıyor bu sürprizler şaşmadık kutlu olsun tabiki ama bütün polislere
Düzceli 4 ay önce
Şamandarın Prof ve doç. Sahte olduğunu Düzce Ün. herkes biliyor.
ALPEREN 4 ay önce
Devletimizin çelik pençesi, keskin gözü olan güvenlik güçlerimiz Rabbim ömrünüzü uzun ve bereketli, emeklerinizi dünya-ahiret şerefi kılsın. Allah'a emanet olunuz.
sçavuş 4 ay önce
PANDEMİ ZİRVEDE İKEN BU ŞEKİLDEKİ HABERLER VE YAPILAN ŞOVLAR BAYIYOR.