banner851

banner614

"ÇOK ÜZÜCÜ VE KIRICI ŞEYLER YAŞADIM"

banner619

Uzun süredir mali sorunlarla boğuştuğu konuşulan Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile belediyedeki üst düzey görevinden istifa ettiğini duyurdu. Kaleme aldığı mesajdaki üzgün ve kırgın ifadeler bulunan Kasapoğlu’nun Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve diğer çalışma arkadaşlarına teşekkür etmemesi dikkat çekti.

banner846
Düzce 12.04.2021, 09:25 13.04.2021, 16:46
9188
banner844

Bir süredir mali sorunlarla boğuştuğu konuşulan Celal Kasapoğlu, sosyal medya hesaplarından yayımladığı bir açıklamayla iki yıldır sürdürdüğü Düzce Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden istifa ettiğini duyurdu. Belediye meclis üyesi olarak çalışmaya devam edeceğini açıklayan Kasapoğlu, istifasının gerekçesinin ‘şahsi işlerinde yaşadığı sorunlar’ olduğunu belirtti.

İstifa açıklamasının satır aralarındaki üzgün ve kırgın ifadeler dikkat çekerken Kasapoğlu’nun mesajında “Karşıma çıkan bir zorluğun üzücü ve kırıcı söylemlere dönüşmesi bu sürecin izi olarak bende kalacak” ifadelerine yer verdi.

İstifa mesajında dikkat çeken bir diğer husus da Kasapoğlu’nun Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye ve diğer çalışma arkadaşlarına teşekkür etmemesi oldu.

CELAL KASAPOĞLU’NUN İSTİFA AÇIKLAMASI

“Kendi islerimde yasadığım sorunlar sebebiyle Düzce Belediyesi’nde iki yıldır sürdürmekte olduğum başkan yardımcılığı görevimi bırakmış bulunmaktayım. Bundan sonraki süreçte meclis üyesi olarak çalışmaya devam edeceğim.

Hayatimin her döneminde ve her kulvarında üstlendiğim her isi elimden geldiğince iyi şekilde yapmaya çalıştım. Bana maddi ve manevi olarak zarar dahi verse insanları üzmemek, kırmamak, mağdur etmemek üzerine hareket ettim. İstemeden hata da yapsam asla bu niyetimin dışına çıkmadım, hatamı telafi etmek için yine uğraştım. Bundan sonra da yine ayni şekilde devam edeceğim. Bireysel olarak yasadığım sorunları aşmadan topluma faydalı olabilmek mümkün olmadığı için tüm gayretimi bu dönemde islerime vererek ilerleyeceğim. Şahsi işlerinde sorun yasayan birinin her ne kadar iyi niyetli de olsa bu makamda bulunmasını da doğru bulmuyorum.

İslerimizi daha sağlıklı şekilde ilerletebilmek için mali faaliyetlerimizi geçici olarak durdurduğumuz andan itibaren çok üzücü ve kırıcı şeyler yasadım. Bireysel olarak diyalog kurduğum kendimi ifade ettiğim kimsenin benimle ilgili olumsuz kanaate sahip olmayacağını düşünüyorum çünkü gerçekten zorluk da yasasam tüm imkânlarımı seferber edip çare üretmeye gayret gösteriyorum. Bu süreçte hep bunu yapmaya caliptim. Geçici olarak yasadığım bu dönemi aşacak gücüm ve azmim var. İnşallah belirlediğimiz şekilde ilerleyip tüm sorunlarımızın da üstesinden geleceğiz.

Ancak karşıma çıkan bir zorluğun üzücü ve kırıcı söylemlere dönüşmesi bu sürecin izi olarak bende kalacak.

İnşallah kısa bir zaman sonra yine amaç edindiğim şekilde topluma faydalı bir insan olarak hayatıma devam edeceğim.

Hayatımın her kulvarında yanımda duran destek olan herkese çok teşekkür ederim.”

Yorumlar (38)
Tefecileri şikayet ettin 3 ay önce
iyi hoş yazmışında sana tefe yapanları şikayet ettin mi? arabayı çekle satıp yarı fiyatına bozanlar, daire alıp çek verenler, sonra daireyi parayla geri alanlar yarı fiyatına. bunları şikayet ettin mi? yoksa daha canlar incinip kırılacak mı senin gibi?
Murat Erkubilay 4 ay önce
Çok kiymetli değerli tanımaktan onur duyduğum merhum Namık bey in oğlu Celal kardeşim cenab-ı Allah bu zor zamanlarında sana kolaylık versin. İnsAllah en kısa zamanda işlerini yoluna sokup kaldığın yerden hizmete devam edersin saygılar....
Vatandaş 029 4 ay önce
Herkesi kendin gibi temiz zannettin düzcenin tefecilerine takılmak kesinlikle senin suçun deyildi düzce senin gibi bir başkanı kaybetti başkan
029 4 ay önce
Vay be ne kadar çok tefeci varmış düzcede baksana böyle bie olay olmasa öğrenimicektik alıp alıp malları evrakları ödemeyince dolandırıcı olmuyor kimse ama verenler tefeci oluyor BORÇU OLAN BORÇUNU ÖDİCEK BUNDAN KAÇIŞ YOK
İmran Öz Aktepe 4 ay önce
BAŞKANIM❤ Yolu doğru olanın, yükü de ağır olurmuş derler. Emin olun, herkeze nasip olmayacak şekilde, yüreğimizdeki edindiğiniz yerde, çok güçlü ve ağır. Kalben söylüyorum. Sizi tanıdığıma şahsım adına çok mutluyum. Sizi tanıyan, yüreğinin güzelliğini görme imkanına sahip olan, siyasi ve ticari hesabı olmayan, akli selim, gün görmüş, hayatın imtihanlardan ibaret olduğunu bilen, şahsiyet sahibi kişiler, yüreğinin güzelliğini, niyetinin halisliğini, biliyor ve bu imtihandanda hayırlısı ile çıkacağınıza yürekten inanıyor. Para bir şekilde kazanılır, kaybedilir, ödenir. İmtihan dünyası bu dünya. Bizlerin neyle sınanacağı bellimi.? Şükredinizki
aslan büyük 4 ay önce
300 binlik arabayı cekle 400 bine aldın gittin 250 bine nakıt bozdurup canlı parayla imar gececek arsalar topladın cok kişinin canını yaktın ayıp ettın
İYİ 4 ay önce
CUMHUR İTTİFAKI BİTMİŞTİR...
Öz hakiki İrlandalı 4 ay önce
Siyaset ateşten gömlektir bir düşmeye gör men dakka dukka
KAANNN 4 ay önce
ve CUMHUR İTTİFAKI BİTMİŞTİR....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın