banner851

banner955

ÇÖZÜM ADRESİ OLARAK “BEYAZ MASAYI” GÖSTERDİ

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden Düzce genelinde bugün öğlen saatlerinden itibaren gök gürültülü sağanak yağış uyarısı yapıldı. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ise sel ve fırtına gibi durumlara karşı vatandaşların tedbirli olmasını isterken, “ihtiyaç olması durumunda ALO 153 Beyaz Masa Hattından bize ulaşabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

Düzce 23.06.2020, 11:56
3489
ÇÖZÜM ADRESİ OLARAK “BEYAZ MASAYI” GÖSTERDİ
banner1032

Meteoroloji tarafından yapılan son değerlendirmelere göre Düzce genelinde bugün öğlen saatlerinden itibaren kuvvetli sağanak yağış bekleniyor.

Yetkililer sel, su baskını, yerel dolu, yıldırım düşmesi,  yağış anında kuvvetli rüzgar, hortum ve ulaşımda aksamalara karşı vatandaşları uyardı.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ise beklenen kuvvetli yağış konusunda Düzcelileri uyararak sel ve fırtına  gibi durumlara karşı tedbirli olunması istedi.

Başkan Özlü ayrıca vatandaşların oluşabilecek her türlü olumsuzluğa karşı “ALO 153 Beyaz Masa Hattını” arayarak belediye ekiplerine ulaşabileceklerini aktardı.

banner844
Yorumlar (3)
Osman demir 2 yıl önce
40 kere aradım he kem küm deyip savusturdular ne işe yarıyor beyaz masa kendisi bi arasın bakalım
sadakat 2 yıl önce
Bu beyaz masanın bu güne kadar bir işe yaradığını gören yada duyan varsa buraya yazarsa, sel ile ilgili arandığında da işe yarar inş.
Regaip akyel 2 yıl önce
Beyaz masa gani sorunu cozmus acaba o
13
kapalı