banner851

banner614

CUMARTESİ SATIŞ YAPACAKLAR

8 ve 15 Mayıs Cumartesi günleri pazar yerleri 10.00-17.00 arası açık olacak. Buna göre; Bahçeşehir, Fevzi Çakmak, Aziziye, Konuralp ve Hamidiye mahallelerinde kurulan pazaryerleri vatandaşlara hizmet verecek.

banner619
Düzce 05.05.2021, 15:16 06.05.2021, 15:24
10700

İçişleri Bakanlığı’nın 8 ve 15 Mayıs Cumartesi günleri pazar yerlerinin açık olacağına dair kararının ardından Düzce’de kurulacak pazar yerleri de belli oldu.

Düzce il merkezindeki Bahçeşehir, Fevzi Çakmak, Aziziye, Konuralp ve Hamidiye mahallelerinde açılacak olan pazar yerleri vatandaşların ihtiyaçlarını karşılaması için açık olacak.

8 ve 15 Mayıs Cumartesi günleri 10.00-17.00 saatleri arasında kurulacak pazarlarda sadece yaş sebze ve meyve ile fide satılabilecek. Temizlik ürünleri, giyim, züccaciye, oyuncak, süs eşyası, çanta vb. ürünlerin satışına ise izin verilmeyecek.

Zabıta ve polis ekipleri ise salgınla mücadelede uyulması gereken kural ve tedbirlere yönelik pazar yerlerinde denetimlerini aralıksız şekilde sürdürecek.

banner844
Yorumlar (16)
Fatih pazarcı 5 ay önce
Kalıcı konutlar bahcesehir oldu yani pazar açılacak benimde pazar tesgahim var orda
Fatih 5 ay önce
Bahcesehir pazarı kalıcı konutlar pazarı diye geçiyor
Qwerty 5 ay önce
Kalıcı konutların adı bahçeşehir olmadı mı? Ayrıca açık alanda bulaşma riski ne kadar olabilir... temasla geçen bir hastalık bu hava yoluyla değil
Pazarcı 5 ay önce
Önce pazarlara düzen gelmeli ya Allah rızası için.pazaryerlerinin müdürünü tanıyanınız var mı ? İki zabıta geliyor adamlar ne yapsın denetim yok
Mantık 5 ay önce
Bahçeşehir emekli bölgesi yaşlı insanlar çok asla pazar kurulmamalı evde canı sıkılan pazara gidecek cumartesi görürsünüz izdihamı boşuna kapatıldık eve.
Dzc 5 ay önce
Tam kapanma yaptınız bari arkasında durun.bu nasıl iş pazar yerleri açık büyük marketler açık
Salh 5 ay önce
Kafayı yemiş bir zihniyet evden çıkın ceza yazalım diye. Açmışlardır pazarı
D 5 ay önce
Konutları gözden çıkarttınız konutlardaki 40 bin kişide sizi gözden çıkarttı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın