banner851

banner955

D-655 ARTIK DAHA GÜVENLİ, DAHA GÜZEL

Düzce Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, kendi imalatı olan dekoratif ferforjeleri D-655 karayolu üzerindeki refüjlere monte etti. Ekipler karayolu üzerinde 660 metre daha ferforje yerleştirecek.

Düzce 20.02.2021, 09:30
2650
D-655 ARTIK DAHA GÜVENLİ, DAHA GÜZEL

Düzce’nin dışa açılan kapıları konumundaki D-100 ve D-655 karayollarının daha modern ve estetik görünüme kavuşturmak için kolları sıvayan Destek Hizmetleri Müdürlüğü, kendi imalathanesinde ürettikleri ferforjeleri monte ederek şehrin görüntüsünü değiştiriyor.

Bu çerçevede D-655 karayolu üzerindeki yol güvenliğinin arttırılması ve görsel zenginliğin oluşturulması adına çalışma başlatan belediye ekipleri dekoratif ferforjeleri belirlenen bölgelere yerleştirdi.

Meslek Lisesi’nde mevkiinde başlanan çalışmalar Çamköy kavşağı, Konuralp kavşağı ve üst geçitler çevresinde devam edecek.

Çalışma tamamlandığında D-100 ve D-655 Karayolları üzerinde kötü görüntü oluşturan çitler kaldırılarak estetik görünümü artıracak 1680 metre dekoratif ferforje monte edilmiş olacak.

Yorumlar (4)
Çoban 2 yıl önce
Değişrecekseniz çoban kavşağında kontrol yapın. Şehrin en büyük giriş yeri ama reklam bilbordunun altında çingene işi iskeke ayakları var, şantiye gibi. Kaldırımlar kırık, pislik içinde! Otlar çimen herşey arapsaçı gibi
m 2 yıl önce
tek ihtiyacımız ferforje idi çok sağ olun. bu milletin kaynaklarını gavurun malı gibi dağıtanlar bunun hesabını nasıl verecekler
Düzceden sıkılmış ama mec 2 yıl önce
Çok önemliydi bu işlerr !!!Allah rızası için bari bir belediye başkanımız artık yararlı işler yapsın. Olanı bir değişiyle değiştirmekle yetinmesinler.
jaccki 2 yıl önce
onceki hali daha guzel her gelen birseyleri degistiriyor bu duzen boyle geldi boyle gider
Yeni Sayımız