banner851

banner955

DAHA GÜVENLİ HALE GETİRİLİYOR

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri güvenlik tedbirlerini arttırarak il genelindeki parklarda bulunan çocuk oyun gruplarının zeminlerini kauçuk ile kaplıyor.

Düzce 09.06.2020, 12:39
5299
DAHA GÜVENLİ HALE GETİRİLİYOR
banner1032

Düzce Belediyesi’ne ait 100’e yakın parkta bulunan çocuk oyun grupları elden geçirilerek bakım ve onarımları yapılıyor. Havaların ısınmasıyla birlikte çocukların en çok vakit geçirdiği parklardaki oyun grupları ekipler tarafından düzenli olarak denetlenerek bakımları yapılıyor.

Çocukların güvenli ve sağlıklı bir şekilde oyun oynamaları için şehirdeki parklarda kapsamlı bir çalışma başlatan Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, "Parklardaki oyun alanlarının beton zeminlerine kurulu olmasından dolayı çocukların en fak bir düşme anında yara almalarını önlemek için bütün parkların zeminleri kauçuk ile kaplanıyor.

Kısa sürede tamamlanması planlanan çalışmaların ardından çocuklar daha güvenli, temiz ve sağlıklı parklarda oyun oynayıp doyasıya eğlenecek. Ailelerin gözü de arkada kalmayacak. Şu ana kadar birçok parkta kauçuk kaplama çalışması yapan ekipler, yıpranan kauçukların değişimi ve yeni parkların zemin kaplamasını da sürdürüyor." ifadeleri kullanıldı.

banner844
Yorumlar (7)
Ismim 2 yıl önce
Kumsuz Park mı olur kaucuktan nolacak
Vatandas 2 yıl önce
Site içindeki çocuk parklarına neden hizmet verilmiyor. Onlar ayrı dünyanın insanı anladım.!!!
Karaca 2 yıl önce
Özellikle karaca mahallesindeki çocuk parkına dikkat çekmek isterim. Yerden yaklaşık 50cm yüksekliğinde beton döküp üstüne salıncak ve kaydırak koyarak park gibimsi bir görüntü veriyorlar. Ayrıca o kadar yüksek alandan çocuklar koşarken düşebilir ve sonrasında -görünmez kaza- diyerek haberlere konu olur.
Konuralp 2 yıl önce
Rica ediyorum kackere yazdık Konuralp de çocuk parkı yok yok gerçekten yok gelin bakın yok
Vatandas 2 yıl önce
Kamera takin butun parklara
DÜZCELİ 2 yıl önce
Böyle yerlerde halka açık çocukların vakit geçirebilecekleri oyun oynayabilecekleri alanlardaen büyük tehlike suriyeliler ve çocukları kural kaide tanımadan çocuklarımızı dışlıyorlar vatansızlar birde bize sarıyorlar afganlılarda aynısı bu arada
Hasan Hüseyin kaya 2 yıl önce
Adamlar çalışıyor
22
parçalı bulutlu