banner851

banner614

DAHA GÜZEL ANLATILAMAZDI…

3 yıl önce gerçekleştirilen hain darbe girişiminin yıldönümünde belirli saatler arasında ücretsiz hale getirilen otobüslerden birinde şoförün hareketi vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü. Kart okutma makinesine bayrak asan otobüs şoförü, binişlerden ücret alınmayacağını ifade ederken, Düzcelilerin de takdirini topladı.

banner619
Düzce 16.07.2019, 11:13 17.07.2019, 12:28
12436
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle saat 17:00 ile 24:00 arasında ücretsiz hale getirilen belediye otobüslerinde, bir şoförün yaptığı hareket büyük ilgi gördü.

Hain girişime karşı milletin birlik ve beraberlik göstererek ağır bedeller karşılığında demokrasiye sahip çıktığı günün 3’üncü yıl dönümünde anlamlı bir davranışta bulunan şoför, kart okutma makinesinin üzerine bayrak astı.Ulaşımın ücretsiz olduğunu bilmeyen vatandaşlar otobüsteki kart okutma makinesine yöneldiklerinde şaşkınlık yaşadı. Makinenin üzerini Türk bayrağı ile kapatan şoför, günün anlamına bağlı olarak saat 17:00’dan sonra kart okutulmadan yolculuk edileceğini anlattı. Vatandaşlar hem belediyeyi hem de otobüsün şoförünü bu örnek davranışları dolayısıyla kutladı.

Görüntüler, duyarlı bir vatandaş tarafından Öncü WhatsApp İhbar Hattı’na (0542 767 18 81) ulaştırılırken, vatandaşların bu davranıştan büyük memnuniyet yaşadığı belirtildi.Haber: İ.İ.AYDOĞDU
banner844
Yorumlar (16)
Züleyha 2 yıl önce
Allah razı olsun ne güzel ne mutlu
Elif M 2 yıl önce
Vay be..helal olsun bu vatanın evlatlarına
Ertan 2 yıl önce
Taktir ediyorum kardeşimi vatan sevgisi işte bu
Alperen 2 yıl önce
Bravo Taşkaya Helal olsun Kardeşim Sana
Esnaf 2 yıl önce
Bu adam ismail taşkaya bunun kadar karakteri yoksun bi adam yok boyle adamlari kahramn ilan etmeyon
Yildiray 2 yıl önce
Ismail abim benim bee helal olsun
dzc81 hakkı 2 yıl önce
aynı gün kalıcıdan düzceye gittim giderkende gelirkende kart bastım?kimse bişey demedi...
Duzceli 2 yıl önce
Bu sofor de karakter seref ve hassiyet yoksunu bi adam bu yaptigi sov dan baska birsey degil bu adami duzce deki bir cok esnaf iyi tanir
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın