banner851

banner614

DAR GELİRLİ AİLELER UNUTULMADI

banner619

Düzce Belediyesi, bayram öncesinde ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarını unutmadı. Titiz bir inceleme sonucu belirlenen çocuklara, Kurban Bayramı dolayısıyla ayakkabı ve giysi yardımında bulunuldu.

banner846
Düzce 29.07.2020, 13:24 29.07.2020, 14:30
616
DAR GELİRLİ AİLELER UNUTULMADI
banner844

Düzce Belediyesi Sosyal ve Yardım İşleri Müdürlüğü, sosyal inceleme sonucu belirlenen ve daha önceden kayıtları bulunan dar gelirli ailelerin çocuklarının mutlu bir bayram geçirmesi için çalışma yaptı. Kurban Bayramı’na sayılı günler kala ailelere giyim yardımında bulunuldu.

Sosyal ve Yardım İşleri Müdürlüğü’ne aileleriyle birlikte gelen çocuklar, bayramlık yeni kıyafetlerini alarak bayram sevincini yaşadı. Düzce Belediyesi Sosyal ve Yardım İşleri Müdürlüğü yetkilileri, hediyelerine kavuşan çocukların mutluluğunu da paylaşmış oldu.

Yorumlar (4)
VATANDAŞ 12 ay önce
O torbanın ustune o amblemi nıye yapıyosunuz ınsanları deşifre ediyosunuz ne guzel bısey yapıyosunuz mundar edıyosunuz ya bıde hıc kımse kızmasın yanı bu vatandasın parasıyla olan bısey oyuzden keske gızlı saklı yapsanız hora gecerdı bence
Seksen1 12 ay önce
Yapılan yardımlar için teşekkürler! Fakat böyle gösteriş yaparak yardım yapan kişilerin utanması gerek. Ayrıca bu insanların (yeni gelecek nesil) aileleri niçin yardima muhtaçlar bunların çözülmesi gerekli. Gösteriş yapanlar lütfen insanları rencide etmeyin ve ailelerine yardım değil kendilerinin çocuklarını sevinderebilecekleri sahalar açın!!!
Duzceli 12 ay önce
Yardımı yaparken fotoğraf çekilmese iyi olurdu
MIGHTY 12 ay önce
Şu yapılan iyilikler milletin gözüne gözüne sokuluyor ya deli oluyorum.Çocukların yüzleri görünmüyor ama ne gerek var onları emellerinize alet etmeye.Bir elin verdiğini diğer el görmeyecek.Bu böyle olur
26°
parçalı az bulutlu