banner851

banner614

DEKORATİF TABELA YERLEŞTİRİLDİ

banner619

Düzce Belediye Meclis kararı ile 853. Bulvar'a ismi verilen MHP'nin Merhum Lideri Alparslan Türkeş'in fotoğrafının yer aldığı dekoratif tabela yerine yerleştirildi.

banner846
Düzce 17.10.2019, 16:57 17.10.2019, 18:02
2059
banner844

Düzce Belediyesi Meclis Toplantısı'nda cadde ve sokaklara isim verilmesi konusunda yapılan oylama ile 853. Bulvar'ın adı Alparslan Türkeş olarak değiştirilmişti. Meclis üyelerinin oy birliği ile alınan karardan MHP il teşkilatı başta olmak üzere toplumun tüm kesimleri memnun kalırken yeni düzenleme kapsamında bulvardaki hazırlıklar kısa sürede tamamlandı.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin Merhum Lideri Alparslan Türkeş'in fotoğrafının yer aldığı dekoratif tabela bulvardaki yerini aldı. Destek Hizmetler Müdürlüğü ekipleri tarafından bulvarın başlangıç noktasına yerleştirilen ışıklı tabela sayesinde hem bulvar ismi netleştirildi hem de cadde sokaklarda bir eksik daha tamamlandı.

Dekoratif aydınlatmalı cadde tabelası gece saatlerinde de yanacak dikkat çekici ışıkları sayesinde kavşak noktasında sürücüler tarafından rahatça görülecek şekilde tasarlandı.

Yorumlar (10)
Resul İnan 2 yıl önce
bilim, spor ve sanatta ülkemizi başarı ile temsil eden kişilere yer versek de bir çocuk merak edip araştırıp örnek alsa, bu ülkeye kan ve düşmanlıktan başka bir faydası olmayan siyasetçilerin isimleri sadece mezar taşlarında kalsa.
tebrikler 2 yıl önce
çok güzel olmuş, geç olsa da yerinde bir karar
Çetin SARIAHMET 2 yıl önce
Yapanlardan ve vesile olanlardan Allah c.c. razı olsun. Düzce'mize yakıştı.
Düzceli 2 yıl önce
İsim çok iyi olmuş rahmetli büyük bir siyasetçiydi ama bizim belediyede iş bilmez kişiler var isim tabelası ters koyulurmu düzgün koyda geçen doğru düzgün okusun herşeyleri yanlış bir doğru işleri yok çünkü ehline veriliyo isler.
EyvAllah 2 yıl önce
Çok Yerinde Karar. Rahmetli Başbuğ Mekanı Cennet Olsun İnşAllah.
Serdar gürler 2 yıl önce
Hanı ATAMIZ onun yanında türkeş kim oluyor nereyi kimi kurtarmış kime yalakalik yapacaklarını şaşırdılar iyice bir caddenin sokağın bile ismi yok düzcede nerde yandaş isimler var onların ismi olmayan bulvarlara veriliyor.
Düzceli Vatandaş 2 yıl önce
Bir siyasetçinin isminin ne işi var bulvar da rabia heykeli söküldü bu koyuldu
başkana 2 yıl önce
nikah salonunun önüne dikildi.Şimdide o parmaklar 1 adama 4 kadını simgeliyor deniliyor.
Düzceli 2 yıl önce
EyvAllah
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın