banner851

banner614

DENETİMLER ARALIKSIZ SÜRÜYOR

banner619

Yeni tip koronavirüs (COVİD-19) vaka sayılarında artışın sürdüğü Düzce’de, salgın tedbir ve kısıtlamalarına yönelik geniş kapsamlı denetimler devam ediyor.

banner846
Düzce 01.04.2021, 18:30
1839
DENETİMLER ARALIKSIZ SÜRÜYOR
banner844

2 Mart 2021 itibariyle başlayan “kontrollü normalleşme” döneminde ülke genelinde olduğu gibi Düzce’de de denetimler hız kesmeden devam ediyor.

Salgının yayılma hızı artarken “dinamik denetim modeli” kapsamında denetimler sıkılaştırıldı.

Son haftalarda art arda yaşanan artışın ardından hayatın her alanına yönelik denetimler artarak devam ediyor.

Düzce Valisi Cevdet Atay koordinesinde yeme içme yerleri, toplu ulaşım araçları ve camilere denetimler aralıksız sürüyor.

Denetimler esnasında salgın tedbir ve kurallarına uyulup uyulmadığı kontrol edilirken, esnaf ve vatandaşlara başta maske, mesafe ve temizlik olmak üzere kurallara uymaları yönünde uyarılar yapılıyor.

HABER: Mustafa KİLELİ

Yorumlar (7)
Murat 4 ay önce
Kanserden ölen adama covid ölümü, karnı ağrıyan adama covid vakası diye yazılırsa tabi vaka artar (!) Bunlar da araştırılıyor mu?? Yoksa bu ülkenin ekonomisine mı darbe yapılıyor?
Şampiyon 4 ay önce
Ganyan bayilerini kimse görmüyormu yoksa görmekmi istemiyor anlamıyorum millet üst üstte ufacık yerlerde korona yokmuş gibi ne mesafe ne maske denetim denetim denetim
JAA 71 4 ay önce
İnsanlar dumanını savura savura sokakta, pasaj içinde sigara içiyor, maskeler çenede, çarşı pazar tıklım tıkış. Millet baktı ki lebalep kongreler yapılıyor, demekki bu hastalık o kadarda tehlikeli değil algısı oluştu.
Düzceli 4 ay önce
Virüsü esnafın ekmek teknesinde arayacağınıza siyasilerin toplantı partilerinde arayın. 1 yıldır can çekişen iflas eden esnafı dinamik denetim diye sağlıkla alakası olmayan memurların elinde oyuncak ediyorlar
hamidiyeli 4 ay önce
hamd olsun kongreler bitti yasaklar başladı ?
SAĞLIK 4 ay önce
minübüslerde ne sosyal mesafe var nede yan koltuk boş..otobüsleri devre dışı bırakanlar sizi Allaha havale ediyorum..Sizin Allah B...V....
Esnaf 4 ay önce
Eee nereyi denetliyorlar? Bakın resimlere, çay ocakları, lokantalar ... Vur abalıya! Ah memleketim ah!