banner851

banner614

DERNEK YÖNETİCİLERİ ERDOĞAN BIYIK’I ZİYARET ETTİ…

Dar gelirli vatandaşlara yaptıkları yardımlarla dikkatleri üzerine çeken Düzce Sevdalıları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yöneticileri, ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık’ı ziyaret ederek, faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

banner619
Düzce 19.09.2021, 16:00 20.09.2021, 15:49
1176
DERNEK YÖNETİCİLERİ ERDOĞAN BIYIK’I ZİYARET ETTİ…

Düzce’de ihtiyaç sahibi vatandaşlara yaptıkları yardımlarla gündeme gelen Düzce Sevdalıları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Reşit Kurt, Başkan Yardımcısı Recep Demirci, Yönetim Kurulu Üyeleri Rüzgar Fatih Elifoğlu, Ömür Bilgin ve İdris Gönültaş, Düzce Amatör Spor Kulüpleri (ASKF) Başkanı Erdoğan Bıyık’ı ziyaret etti.

Bıyık’a dernek faaliyetleri hakkında bilgi veren Dernek Başkanı Reşit Kurt, “Derneğimize verdiği her türlü destekten ötürü Sayın Başkanımız Erdoğan Bıyık’a dernek yönetimim adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Dernek olarak, bugüne kadar birçok ihtiyaç sahibi vatandaşımızın yanında yer aldık. Bize bu konuda yardımcı olan Düzce halkına da ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti diler getiren Erdoğan Bıyık ise, “Düzce Sevdalıları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne, ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında yer aldıkları için teşekkür ediyorum. Bugüne kadar güzel işler başardılar” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
kismet avag 1 ay önce
duzce sevdaliliar dernegi ayrimcilik yapio ben gida ve kiyafet istedim romaniz die vermiolar ayrimcilik yapiolar