banner851

banner955

DEVLETİN VALİSİNDEN ASALET VE ADAP MESAJI

Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzceliler’in Ramazan sevincine ortak oluyor. Müderrisoğlu ailesinin evinde pişen yemeğe kaşık sallayarak ekmeğini paylaşan Atay, hem vatandaşın sofrasına hem de gönüllere misafir oldu. Alçak gönüllülüğü ve vatandaşı önceleyen yönetim anlayışıyla örnek olan Vali Atay, iftar sonrası da Argun ailesinin konuğuydu.*

Düzce 07.04.2022, 11:36 08.04.2022, 11:03
1592

Görevine başladığı Temmuz 2020’den bu yana her gün Düzce’yi karış karış gezerek halka dokunan Düzce Valisi Cevdet Atay, pandemi kısıtlamalarının kalkmasıyla Düzceliler’in Ramazan sevincine de ortak oluyor.

Devletin asaletini ortaya koyan Vali Atay, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ercan Öztürk ile birlikte iftarda Kıbrıs Gazisi Cemil Müderrisoğlu ve ailesinin evindeydi.

Müderrisoğlu ailesinin evinde pişen yemeğe kaşık sallayarak ekmeğini paylaşan Atay, hem vatandaşın sofrasına hem de gönüllere misafir oldu.

İftarın ardından Müderrisoğlu ailesiyle sohbet ederek Ramazan ayını tebrik eden Vali Atay, misafirperverliklerinden dolayı da teşekkür etti.

Alçak gönüllülüğü ve vatandaşı önceleyen yönetim anlayışıyla örnek olan Vali Atay, iftar sonrası da Kıbrıs Gazisi Recep Seyhan Argun ve ailesinin konuğu oldu. Vali Atay, Argun ailesiyle birlikte çay içip muhabbet etti.

banner844
Yorumlar (7)
Yaw başarılı ( he ) 9 ay önce
Aşırı başarılı
Düzce li 9 ay önce
Tebrikler sayın valimiz Allah razı olsun
ELİF 9 ay önce
VALİ HAZRETLERİ HANIMIN İLE BİRLİKTE İFTARA NEDEN GİTMİYORSUN
ADİL 9 ay önce
KESİLEN AT ETLERİ NERELERE SERVİS EDİDİ BUNU KİM ORTAYA ÇIKARACAK VE KAMUYU AYDINLATACAK
Alkislar 9 ay önce
Düzce belediye başkanı gibi plastik kaplarda posettte yemek yemiyor halktan biri sayın valim çok yaşa
Allah kabul etsin 9 ay önce
Niyet güzel Allah kabul etsin, ama keşke ihtiyacı olan gariban bir aileyi ziyaret edip gönüllerini almak daha anlamlı olmaz mıydı.
Yeşil düzce 9 ay önce
Sayın valimi gönülden tebrik ediyorum
Yeni Sayımız