banner851

banner955

DİKKAT! VALİLİK UYARDI

Batı Karadeniz için hafta sonu kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı yapıldı. Meteorolojik uyarıyı paylaşan Düzce Valiliği, ani sel ve yıldırım çarpmasına karşı dikkatli olunmasını istedi.

Düzce 16.08.2019, 15:27 18.08.2019, 10:44
242104

Henüz 1 ay önce sel afetinin Akçakoca ve Cumayeri ilçelerinde büyük yaralar açtığı Düzce, yeni bir yağışlı havanın etkisi altına girecek. Düzce Valiliği, bu hafta sonu etkili olması beklenen şiddetli yağışlara karşı vatandaşları uyardı.

Tarım ve Orman Bakanlığı Acil Durum Yönetim Merkezi'nin son değerlendirmelerini paylaşan valilik, Batı Karadeniz'de 17-18 Ağustos tarihlerinde kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışın beklendiğini açıkladı.

Düzce'yi de içine alan bölgede beklenen çok kuvvetli yağışların yarın (17 Ağustos) öğle saatlerinden itibaren, pazar akşam saatlerine kadar yerel olarak kuvvetli, yer yer çok kuvvetli (21-75 kg/m2) olacağı tahmin ediliyor. Meydana gelmesi muhteme ani sel, su baskını, yıldırım, yağış anından kuvvetli rüzgar ve küçük çaplı dolu yağışı gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.

Haber: C. ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (14)
Cenk özgen 3 yıl önce
Allah ulkemizi selden felaketten yangindan yagmurdqn tusunamiden savasdan toptan tufekten bombadan birde suriyelilerden korusun amin
Murat 3 yıl önce
Allah doğa feleketlerinden hepimizi korusu inşAllah
Sadık 3 yıl önce
Allah yardımcınız olsun
Nafiz 3 yıl önce
Allah beterinden korusun
Hava 3 yıl önce
Allah hayırlı yağmurlar versin
Bora 3 yıl önce
Aslında doğanın kabahati yok. Dere kenarına ucuza buldum diye arsayı alıp ev kondurursan, ondan sonra Allah ım sen yardım et dersin...
mahmut 3 yıl önce
Allah korudun afadlardan
Kadir 3 yıl önce
AMİN AMİN AMİN RABBİM RAZI OLSUN HAYR DUALARINIZ İĆİN
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız