banner614

DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADILAR

banner619

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Şube Müdürlüğü ekipleri Korona Virüs (COVİD-19) Pandemisi nedeniyle babası Ankara’da olan ve 11 yaşına giren Gökalp’e doğum günü sürprizi yaptı.

banner846
Düzce 21.04.2020, 10:20
1212
DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADILAR
banner844

Korona Virüs (COVİD-19) Pandemisi nedeni Ankara’da eğitimine devam eden, fakat okulların 30 Nisan’a kadar ertelenmesi nedeni ile annesi ile birlikte Düzce’ye gelerek Şerefiye Mahallesi’nde ki evlerinde 14 günlük karantina sürecine başlayan Gökalp Topuz’a İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Şube Müdürlüğü ekiplerince doğum günü sürprizi yapıldı.

Evde takip edilen Gökalp’ın babası Erol Topuz’un Ankara’da çalışmak zorunda olduğunu öğrenen Polis ekipleri 11 yaşına giren Gökalp’e sürpriz yapmak istedi. Polis ekipleri aldıkları pastayı Gökalp’in evine götürerek kapıyı çaldı.

Kapıda polisleri ve pastayı gören Gökalp sürpriz karşısında çok mutlu oldu. Pastanın mumlarını üfleyen Gökalp polislere teşekkür etti.

Yorumlar (4)
Aileden 1 yıl önce
Düzce polisine teşekkürler
Polisin sadece suç ile ilişkili olduğunu zanneden cahil kitleye üzülerek bakıyorum
hakan devran 1 yıl önce
iyiki doğdun Gökalp. @bedirhan çok alışmışsın polisi elinde jop ile görmeye. arkadaşlar toplum destekli polis. tam da olması gerektiği gibi
Bedirhan 1 yıl önce
Memurlarımızı böyle lüzumsuz şeylere mrşgul etmeyelim. Bu ne laçkalıktır ya. Zaten işleri başından aşıyor. Utanın ya. İşiniz gücünüz riv riv riv. Polisimizin senin cocugunun doğum günümü işi gücü.
elif armek 1 yıl önce
laf ola beri gele
16°
açık