banner851

banner614

DOLU DOLU ETKİNLİKLERLE STRES ATACAKLAR

Düzce Belediyesi tarafından organize edilen "Sağlıkçılara Vefa Kampı" Gölyaka Kültür Park'ta sağlık emekçilerine kapılarını açtı. Aileleri ile birlikte etkinlik alanına gelen sağlık personellerinin 3 gün boyunca bir dizi etkinlik ile stres atıp moral bulacak.

banner619
Düzce 21.08.2021, 12:20 21.08.2021, 16:18
788

Düzce Belediyesi 2020 yılının Mart ayından günümüze kadar koronavirüs pandemisi ile mücadele eden sağlık çalışanlarını unutmadı.

Aşılama çalışmalarının hızlanması ve kısıtlamaların büyük ölçüde kaldırılmasının ardından Düzce Belediyesi ve Düzce Sosyal Etkinlikler Derneği ile ortaklaşa hayata geçirilen proje ile sağlık çalışanları Gölyaka Kültür Park'ta "Sağlıkçılara Vefa Kampı" adı altında bir araya getirildi.

20 Ağustos Cuma günü çadırların kurulması ile başlayan program tanışma oyunları ile devam etti. Sağlık emekçileri akşam yemeğinin ardından açık hava sineması gösterimi ile keyifli anlar yaşadı. "Sağlıkçılara Vefa Kampı" cumartesi ve pazar günü bir dizi etkinlik ile dolu dolu geçecek.

“BİR NEBZE OLSUN STRES ATMANIZI AMAÇLADIK”

Kendisi de sağlıkçı olan Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Cengiz Tuncer de kampın ilk akşamında sağlıkçıları kamp alanında ziyaret etti.

Sağlık çalışanlarını Düzce'de ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden Tuncer, "Hepiniz şehrimize hoş geldiniz. Böyle bir organizasyonda sağlık çalışanlarının bir arada olmasından büyük memnuniyet duyuyoruz. Ben de sağlıkçıyım, korona virüs pandemisinde canla başla mücadele ettiğinizi ve çektiğiniz zorlukları en iyi anlayanlardan biri de benim. Bir buçuk yıldır yoğun bir tempoda çalışıyorsunuz, Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü'nün öncülüğünde sizleri böyle bir kampta buluşturup bir nebze olsun stres atmanızı amaçladık. İnşallah dolu dolu bir 3 gün geçirerek şehrimizden memnun ayrılmanızı diliyorum" şeklinde konuştu.

Yorumlar (4)
Yagin 1 ay önce
Yangin var diye piknik alanlarında mangal yasak bular vwrmislee ateş i
halk 1 ay önce
kampa katılmışlar ziyaret etmişler orda rahat bırakın insanları şovmenler sizi.
Soru-yorum 1 ay önce
Maddi durumu olmayan halka neden bu tip etkinlikler yapılmıyor? Seçimler yaklaşınca işte bu insanların sırtlarını sıvazlamaya devam edersiniz.
Düzceli 1 ay önce
Şu kadar insanın hiç işi gücü yok