banner851

banner955

DUA VE GÖZYAŞLARIYLA SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI

Dün akşam saatlerinde hayata veda eden Hacı Hidayet Türkseven'in kardeşi, merhum İrfan Vardar'ın eşi Melahat Vardar bugün düzenlenen kalabalık cenaze töreninin ardından gözyaşları arasında toprağa verildi.

Düzce 28.11.2021, 13:56 29.11.2021, 18:36
3529
DUA VE GÖZYAŞLARIYLA SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI

Düzce'nin tanınmış ailelerinden Türkseven ile Vardar sülaleleri, aile büyükleri Melahat Vardar’ı kaybetmenin büyük üzüntüsünü yaşıyor.

Dün akşam saatlerinde vefat eden, Düzceliler’in “Hacı Amcası” Hacı Hidayet Türkseven’in kardeşi, Mehmet, Mustafa ve Tahir Türkseven'in ablası, merhum İrfan Vardar'ın eşi, Metin Vardar'ın annesi, Melahat Vardar için bugün Merkez Büyük Camii’nde cenaze töreni düzenlendi.  

Kalabalık cenaze törenine Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, siyasi parti temsilcileri, Düzce iş dünyasının tanıdık simaları, yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kardeş acısı yaşayan Hacı Hidayet Türkseven ile oğlu Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven ve Vardar ailesi üyeleri, Büyük Camii’nin avlusunda taziyeleri kabul ederken, merhume Melahat Vardar’ın naaşı, öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Defin için Düzce Şehir Mezarlığı’na götürülen Melahat Vardar’ın cenazesi, burada dualar ve gözyaşları arasında toprağa verildi.

 Öncü Medya Ailesi olarak merhume Melahat Vardar’a Allah'tan rahmet, Türkseven ve Vardar aileleri başta olmak üzere eş, dost ve akrabalarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız