banner851

banner955

DÜNYA LEZZETLERİ ÖĞRETİLİYOR

Düzce Mutfak Sanatları Merkezi, dünya mutfağından farklı lezzetlere yönelik workshop programlarını Düzceliler ile buluşturuyor. 28 Mayıs Cumartesi günü “Uluslar arası Ekmekler”, 29 Mayıs Pazar günü ise “Meksika Mutfağı” workshop programı düzenlenecek.

Düzce 26.05.2022, 13:54 26.05.2022, 15:33
2460

Düzce’nin yöresel lezzetlerini gastronomi alanında önemli isimlerin de katılımlarıyla düzenlediği workshop programları ile Türkiye ve dünyaya duyurmayı hedefleyen Düzce Belediyesi bünyesindeki Mutfak Sanatları Merkezi’nde bu hafta sonu yine yoğun geçecek.

MSM AKADEMİ
Düzce Belediyesi’nden yapılan bilgilendirmede, şunlar kaydedildi: “Yöresel lezzetler eşliğinde keyifli zaman geçirilmesine imkan sağlayan ortamı ile şehrin vazgeçilmez noktalarından biri haline gelen Mutfak Sanatları Merkezi çatısı altında kurulan MSM Akademinin workshop programları tüm hızıyla sürdürüyor.


WORKSHOP PROGRAMI
Son olarak Ortadoğu ve Osmanlı Mutfağı uzmanı uluslar arası üne sahip Yunus Emre Akkor eşliğinde workshop programı gerçekleştiren MSM Akademi, önümüzdeki hafta sonu dünya mutfağından farklı tatlar için workshop programı düzenliyor.


ULUSLARARASI WORKSHOP
Bu kapsamda 28 Mayıs Cumartesi günü saat 13.00 itibariyle “Uluslar arası Ekmekler Workshop” programı ile de katılımcıları buluşturacak.


MEKSİKA MUTFAĞI
Akademinin 29 Mayıs Pazar günkü programında ise saat 13.00’de “Meksika Mutfağı Workshop” programı ile bir başka Dünya lezzetinin yapımında katılımcıları ağırlayacak. Workshop programları hakkında, 0 533 051 15 26 numaralı hat üzerinden bilgi alınabilir.”

banner844
Yorumlar (1)
Gercek duzceli 7 ay önce
Workshop nedir??? Onun adi "atölye", "uygulama" veya "çalıştay". Turkcemize sahip cikalim!
Yeni Sayımız