banner614

DUYGULANDIRDILAR…

banner619

Düzce Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Anasınıfı öğrencileri, Koronavirüs salgınında en ön cephede fedakârca mücadele eden sağlık çalışanlarına destek için mektup gönderdiler.

Düzce 27.11.2020, 18:26
1516
DUYGULANDIRDILAR…
banner785

Düzce MTAL Uygulama Anasınıfı Öğrencileri, öğretmenleri öncülüğünde tüm dünyada etkisini sürdüren Yeni Tip Covid -19 salgını ile kendi canlarını hiçe sayarak mücadele eden ağlık çalışanlarına duygu dolu mektuplar yazdı.

Minik öğrencilerin yazdığı mektuplar, okulda üretilen maskeler ile birlikte, sağlık çalışanlarına teslim edilmek üzere Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Volkan Temi’ye teslim edildi.

Minik öğrencilerin mektuplarını alan Başhekim Temi, minik öğrencilerin kendilerine ulaştırılan mektuplarda yazan mesajların kendilerini duygulandırdığını ifade ederek, minik öğrencilere ve okul yönetimine teşekkür etti.   

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (1)
Refekat 2 ay önce
Millet köyden gelip aksama kadar test sonucu yada yatmayi bekliyor.kiminin cebindevparasi yok.hic degilse icerdeki koridorda gozlemdeki hast.lara corba dagitin.insanlar ac aç bekliyor. Sizin acilde hiç pike yokmu..donduk..drlar hirkayla calisiyorvhaslarin uzeri acik.bashekim gece 3 de gel bak arasira.pikenizv yoksa soyleyin.