banner851

banner955

DÜZCE BELEDİYESİ ALTERNATİF GÜZERGÂHI FAALİYETE GEÇİRDİ

Düzce Belediyesi Kuzeybatı Çevre Yolu’nu Hal Kavşağına bağlayacak olan 5 kilometrelik yolda çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, Fen Lisesi ile Hal Kavşağı arasında bulunan Bin 560 Metrelik kısmındaki asfaltlama çalışmalarını tamamladı. Bölgede inceleme de bulunan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, hizmete açılan yeni yolun şehrin trafik yükünü hafifleteceğini söyledi.

Düzce 19.11.2021, 12:57
5046
DÜZCE BELEDİYESİ ALTERNATİF GÜZERGÂHI FAALİYETE GEÇİRDİ

geçirilmesine yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kuzeybatı Çevre Yolunu Hal Kavşağına bağlama çalışmalarının devam ettiği Fen Lisesi ile Hal Kavşağı arasındaki Bin 560 metrelik yolun asfaltlama işlemi tamamlandı.

Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri tarafından alt yapıya yönelik, su, yağmurlama ve kanalizasyon hatlarını tamamlamasının ardından kısa süre önce Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yol düzeltme ve asfaltlama çalışmalarına geçilmişti. 

ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Bin 560 metrelik kısımda bitirilen çalışmaları Fen İşleri Müdürü Okan Kaltu ile birlikte inceleyen Başkan Özlü, “Kuzeybatı Çevre Yolunu Hal Kavşağına bağlayacak olan ikinci etapta çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor.  Yolun tamamen bitirilmesi ile birlikte çok büyük bir açığı daha kapatarak trafik sirkülasyonunu şehir merkezinde bir nebze olsun hafifletmiş olacağız.  Aynı zamanda hava kirliliği ile mücadelemize de büyük katkı sağlayacak” dedi.

HİZMETE GİRDİ

Fen Lisesi ile Hal Kavşağı arasında kalan Bin 560 metrelik bölümde çalışmaların tamamlandığını söyleyen Başkan Özlü, “Ekiplerimiz tarafından yapılan öz verili çalışmalarla asfaltlama işlemi kısa sürede tamamlanan yol, gece saatlerinden itibaren halkımızın hizmetine sunuldu. Hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Yorumlar (2)
Düzcelii 1 yıl önce
Kuzey batı çevre yolunun devamını yapsaydınız bunlara gerek kalmazdı direkt çilimli sapagına bağlanacaktı böyle trafik hafifleyecegini zannetmiyorum
Mehmet ayten 1 yıl önce
Memur-sen toki Körpeşler hamidye yolundan otoban oldu 16 metrelik cadde tir otobus kamyon mıcır tırları 16 metrelik yoldan GEÇİYOR
Yeni Sayımız