banner851

banner955

DÜZCE BELEDİYESİ ‘ÇOCUK ŞENLİĞİ’ DÜZENLEDİ

Düzce’de, KOVİD-19 salgını nedeniyle 2 yıldır kutlanamayan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusu sokaklara taştı. Düzce Belediyesi tarafından, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Millet Bahçesinde “Çocuk Şenliği” düzenlendi. Etkinlikte çocuklar gönüllerince eğlendi.

Düzce 23.04.2022, 15:31
711
DÜZCE BELEDİYESİ ‘ÇOCUK ŞENLİĞİ’ DÜZENLEDİ

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 102. Yıldönümü olan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, tüm yurtta olduğu gibi Düzce’de de coşku içinde kutlanmaya devam ediyor.

Koronavirüs salgınında getirilen kısıtlamalar nedeniyle 2 yıldır kutlanamayan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları, bu yıl sokaklara taştı.

Düzce kent merkezinde her yer kırımızı beyaz Türk Bayrakları ile süslenirken, çocuklarda büyük bir mutluluk yaşıyor.

Düzce’de bugün sabah saatlerinde resmi törenlerin ardından Düzce Belediyesi tarafından, Millet Bahçesi’nde çocuklara özel ‘Çocuk Şenliği” etkinliği düzenledi.

Etkinliğin yapıldığı Millet Bahçesi’ne küçük çocuklar ve aileleri akın ederken, etkinliğe katılanlara ay – yıldızlı bayraklar ve balonlar dağıtıldı.

Etkinlik alanında kurulan stantlarda çocuklara pamuk şeker ve patlak mısır ikram edildi. Palyaço ve maskotların gösteri yaptığı etkinlikte, küçük çocuklar gönüllerince eğlendi.

Düzce Belediyesi tarafından organize edilecek etkinlikler akşam saatlerine kadar devam edecek.

banner844
Yorumlar (1)
Mustafa 8 ay önce
O etkinlikleri çevre şehircilik yapmış olmasın sakın
Yeni Sayımız