banner614

DÜZCE BELEDİYESİ DUYURDU

banner619

Düzce Belediyesi sorumluluğundaki Erguvan Sosyal Tesisi, Melen Su Park, 15 Temmuz Parkı, Aydınpınar ve Samandere Şelaleri ile Kusursuz Kafe işletmeleri hizmete açıldı.

Düzce 02.06.2020, 15:44
4408
DÜZCE BELEDİYESİ DUYURDU
banner785

Normalleşme adımları kapsamında 1 Haziran itibari ile Düzce Belediyesi’ne ait tüm sosyal tesisler hizmete açıldı.

Koronavirüs ile mücadele kapsamında Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından ülke genelindeki tüm mesire ve tabiat alanları kapatılmıştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 1 Haziran'dan itibaren yeni normalleşme sürecinde bu alanlar ile lokanta ve cafe türü işletmelerin açılacağını duyurmasının ardından Düzce Belediyesi, tabiat alanları ve belediyeye ait tesisler de gerekli düzenleme çalışmalarını yaparak hizmete açtı.

Düzce Belediyesi’ne ait sosyal tesislerin kalitesini arttırmak ve Düzce’yi önce ulusal çapta daha sonra da uluslar arası turizm sektöründe parlayan bir yıldız haline getirmek hedefiyle kurulan Düzce BELTUR A.Ş’nin bünyesinde bulunan Erguvan Sosyal Tesisi, Melen Su Park, 15 Temmuz Parkı, Aydınpınar ve Samandere Şelaleri ile Kusursuz Kafe işletmeleri hizmete açıldı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında tüm önlemlerin alındığı yerler ziyaretçilerini bekliyor.

Yorumlar (4)
Gaston 8 ay önce
Halı sahaları neden kapattınız ? Aralarında ne fark var ?
JAA 71 8 ay önce
Melen su park oturma alanları maalesef çöp ve pislik içinde, otlar adam boyunda yükselmiş, buraya İstanbul belediyesini bakıyor acaba.
Düzceli 8 ay önce
Hastanede bu durum olduysa çok yazık olmuş sorumlular hesap vermeli 3 bin tl den fazla malzeme aldırılmış normal mi bu adam sigortası yok mu
ANGRY 8 ay önce
SURİYELİLERDEN GEÇİLMİYOR.NE OLACAK ADAMLARIN İŞLERİ GÜCLERİ NE.LAY LAY LOM..
15°
kapalı