banner851

banner614

DÜZCE BELEDİYESİ GÜNDE 10 BİN MASKE ÜRETİYOR

banner619

Düzce Belediyesi, Kültür Merkezi’nde oluşturulan Maske Dikim Atölyesi’nde maske üretimini gönüllülerin katılımı ile hafta sonu devam ediyor.

banner846
Düzce 03.05.2020, 09:00
923
DÜZCE BELEDİYESİ  GÜNDE 10 BİN MASKE ÜRETİYOR
banner844

Günde 10 bin maske üretimi yapan Düzce Belediyesi, vatandaşların maskesiz kalmaması için üretimini de hafta sonu olmasına rağmen sürdürüyor.

Gönüllülerin katılımı ile Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde oluşturulan Maske Dikim Atölyesi’nde üretim devam ediyor. Bir yandan dikim yapılırken, bir yandan da paketleme çalışmaları yapılıyor.

Ekiplerden alınan bilgilere göre günlük 10 bin maskenin muhtarlar vasıtası ile vatandaşlara dağıtımı yapılırken, üretimin ilerleyen günlerde 15 bine çıkması bekleniyor. 

Yorumlar (9)
kenan 1 yıl önce
gölyaka 40 bin üretiyor düzce 10 bin
Halkın sesi 1 yıl önce
Nerde sosyal mesafe nerede can güvenliği sorumsuz devlet sorumsuz belediye
Halkın sesi 1 yıl önce
Aşırı korunan sosyal mesafe tebrikler
Siz önem vermezken halktan nasıl bekliyorsun
Vatandaş 1 yıl önce
Maske için gelen giden yok .Aynı maskeyi kaç kere yıkadım. Kullansan bi dert kullanmasan. Herhalde salgın bitince getirecekler.(Kiremitocağı mah)
Adnan mercan 1 yıl önce
KALICI KONUTLARDA MASKE DİYE BİRŞRY YOK ORAYA GÖNDERİN
vatandaş 1 yıl önce
özkan demircan seni müdür olarak görmek istiyoz senin gibi düzce belediyesine 3 adam olsa yeter tebrikler
Sua 1 yıl önce
Bu maskeler nekadar hijyenik kaş yaparken göz cıkarmayın o dikiş alanı zaten uygun deyıl eller hijyenli deyıl Allah cc kolaylık versin koronayı yok etsin inşAllah
kunter 1 yıl önce
Çok güzel hacı abi çok güzel. Alla rızası için kalıcıdaki muhtarlıklara da gönderin gidip alalım. parayla da satılmıyor, zamanında tanesi 5 liradan aldığım maskelerin sonuncusunu yıkayıp yıkayıp kullanıyorum artık eskidi.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın