banner851

banner614

DÜZCE BELEDİYESİ HEDEF YÜKSELTTİ

banner619

Düzce Belediyesi, korona virüs salgını sonrasında oluşturduğu maske dikim atölyelerinde bugüne kadar 1 milyon 410 bin maske üreterek sosyal belediyecilik farkını ortaya koydu.

banner846
Düzce 16.08.2020, 10:39
1008
DÜZCE BELEDİYESİ HEDEF YÜKSELTTİ
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün talimatları ile korona virüs salgını sonrasında Kültür Merkezi’nde maske dikim atölyeleri oluşturuldu. İlk olarak 1 milyon maske hedefi koyan Düzce Belediyesi, hedefe kısa süre içerisinde ulaşınca Başkan Özlü hedefi 2 milyona çıkarttı.

Personel ve gönüllülerin katılımı ile maske dikimleri bir yandan yapılırken bir yanda da vatandaşlara maske dağıtımı gerçekleştirildi.

Alınan son bilgilere göre Düzce Belediyesi Maske dikim atölyelerinde 1 milyon 410 bin maske üretimi gerçekleştirildi. Bu üretilen maskelerin 1 milyon 302 bin adedi ise vatandaşlara dağıtıldı. Maske üretim tesislerinde maske üretimi aralıksız bir şekilde devam edecek.

(İHA)

Yorumlar (7)
Gümüşova 12 ay önce
Bakan ne çalışıyor bee
Sade varandas 12 ay önce
Bir kutu maskeye 50 tl verdik. 4 kisilik aileye 1 hafta gitmiyor ayda 200 tl maskeye veriyorum. Asgeri ucret 2000 lira bizi dusunen insan evladı yok mu? Gecinemiyoruz bu maskeleri dar gelirli vatandaslara ücretsiz vermek sosyal belediyeciliğini
koçyazı mah muh 12 ay önce
maske konusunda DÜZCEbelediyemize ve emegi geçen herkese koçyazı mahallesi olarak teşekkür ediyoruz
Hedef saptırma 12 ay önce
Kalıcı ortalık köpek dolu, yollar berbat.Neymiş belediye maske dikiyor.Onu okullar falan yapıyor.Asli işlerinizi yapın, kimse sizden maske beklemiyor.
Galucıgonutlalı 12 ay önce
Hangi vatandaşlarına dağıttı?... Kimseye sormadıkları yeni adıyla Bahçelişehirde Düzcede böyle giderse imza toplayıp Boluyamı bağlansak
Soru-yorum 12 ay önce
Bu maskelerin bir standardı yok mu? Varsa ürün üzerine yazılması gerekmez mi?
dd. 12 ay önce
Ben sadece eczaneden 3 tane maske aldim o kadar kalitesizdi ki demiri bile yoktu incecik peki bu maskeler nereye gidiyor kimler aliyor