banner851

banner955

DÜZCE BELEDİYESİ HEDEF YÜKSELTTİ

Düzce Belediyesi, korona virüs salgını sonrasında oluşturduğu maske dikim atölyelerinde bugüne kadar 1 milyon 410 bin maske üreterek sosyal belediyecilik farkını ortaya koydu.

Düzce 16.08.2020, 10:39
1038
DÜZCE BELEDİYESİ HEDEF YÜKSELTTİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün talimatları ile korona virüs salgını sonrasında Kültür Merkezi’nde maske dikim atölyeleri oluşturuldu. İlk olarak 1 milyon maske hedefi koyan Düzce Belediyesi, hedefe kısa süre içerisinde ulaşınca Başkan Özlü hedefi 2 milyona çıkarttı.

Personel ve gönüllülerin katılımı ile maske dikimleri bir yandan yapılırken bir yanda da vatandaşlara maske dağıtımı gerçekleştirildi.

Alınan son bilgilere göre Düzce Belediyesi Maske dikim atölyelerinde 1 milyon 410 bin maske üretimi gerçekleştirildi. Bu üretilen maskelerin 1 milyon 302 bin adedi ise vatandaşlara dağıtıldı. Maske üretim tesislerinde maske üretimi aralıksız bir şekilde devam edecek.

(İHA)

Yorumlar (7)
Gümüşova 2 yıl önce
Bakan ne çalışıyor bee
Sade varandas 2 yıl önce
Bir kutu maskeye 50 tl verdik. 4 kisilik aileye 1 hafta gitmiyor ayda 200 tl maskeye veriyorum. Asgeri ucret 2000 lira bizi dusunen insan evladı yok mu? Gecinemiyoruz bu maskeleri dar gelirli vatandaslara ücretsiz vermek sosyal belediyeciliğini
koçyazı mah muh 2 yıl önce
maske konusunda DÜZCEbelediyemize ve emegi geçen herkese koçyazı mahallesi olarak teşekkür ediyoruz
Hedef saptırma 2 yıl önce
Kalıcı ortalık köpek dolu, yollar berbat.Neymiş belediye maske dikiyor.Onu okullar falan yapıyor.Asli işlerinizi yapın, kimse sizden maske beklemiyor.
Galucıgonutlalı 2 yıl önce
Hangi vatandaşlarına dağıttı?... Kimseye sormadıkları yeni adıyla Bahçelişehirde Düzcede böyle giderse imza toplayıp Boluyamı bağlansak
Soru-yorum 2 yıl önce
Bu maskelerin bir standardı yok mu? Varsa ürün üzerine yazılması gerekmez mi?
dd. 2 yıl önce
Ben sadece eczaneden 3 tane maske aldim o kadar kalitesizdi ki demiri bile yoktu incecik peki bu maskeler nereye gidiyor kimler aliyor
22
açık