banner851

banner614

DÜZCE BELEDİYESİ SICAK YEMEK DAĞITIMINA BAŞLADI

banner619

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, koronavirüs salgını nedeniyle sokağa çıkma yasağı bulunan yaşlılar ile ihtiyaç sahiplerine sıcak yemek dağıtımına başladı. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, yemek dağıtımının Ramazan ayı boyunca devam edeceğini söyledi.

banner846
Düzce 25.04.2020, 11:45 27.04.2020, 10:45
1971
DÜZCE BELEDİYESİ SICAK YEMEK DAĞITIMINA BAŞLADI
banner844

Tüm dünyayı kasıp kavuran Yeni Tip Koronavirüs (Covid – 19) salgını nedeniyle, bu yıl 11 ayın sultanı Ramazan ayı buruk başladı. Salgın nedeniyle iftar çadırları ve toplu iftarlar iptal edilirken, Düzce Belediyesi de 65 yaş ve üstü yaşlılar ve yardıma muhtaç vatandaşlar için harekete geçti.

Koronavirüs salgının gölgesinde başlayan Ramazan ayı nedeniyle  gıda yardımlarını sürdüren Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, İçişleri Bakanlığı’nın aldığı kararla sokağa çıkma yasağı getirilen 65 yaş ve üstü yaşlılar ile yardıma muhtaç ailelere sıcak yemek yardımı yapmaya başladı.

Yemek dağıtımını yakından takip eden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, yemek yardımlarının Ramazan ayı boyunca devam edeceğini söyledi. Başkan Özlü, “Ramazan Ayı boyunca Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüz tarafından belirlenen ailelere sıcak yemek dağıtımına başladık.” dedi.

Yorumlar (6)
Muhammet mert meydan 1 yıl önce
Düzce Belediye Başkanımız Faruk Özlü'nün talimatlarıyla duzce belediyesi sosyal yardim işleri müdürlüğü Iftar dışında gelir grubu olmayanlara yemek goturmekte ayrıca yapılan hizmet ve ayrıca her akşam 350 aileye sıcak yemek iftarda yollanmakta ayrıca şuana kadar 2.000 den fazla erzak kutusu dağıtıldı bir yorum yaparken hele şu ramazanda çamur at izi kalsın yakışmıyor
Yorumcu 1 yıl önce
Aa devlet icinde devlet degilmi bu.chp belediyelerine yardim yaptirmayan devket buna niye musade ediyor
ADİGE 1 yıl önce
Yine lazlara hemsinlilere dagitir herseyi. Bu adama güvenmiyorum. Kukla olmuş
Üzgünüz 1 yıl önce
Faruk özlü ye reisimizin hatırına oy verdik pişmanız Mehmet Keleş zamanındaki icracı bir dönem Maalesef yok
Merkez 1 yıl önce
DÜZCELİ Boş konuşma her yer yassak. Bitmedi bu ülkeyi kurtarana düşmanlığınız. Senin gibiler az koşmadım fetö peşinde..
mantık 1 yıl önce
herkes evinde yemeğini yapıyor gıda yardımı yapın.
19°
açık