banner851

banner614

DÜZCE BELEDİYESİ’NİN ARAÇ FİLOSU GENİŞLİYOR

Düzce Belediyesi şehir merkezinde dar sokaklarda yaşanan kanalizasyon sistemindeki arızaların giderilmesi amacıyla 1 adet küçük kombine kanal açma aracını hizmete aldı. Son sistemle donatılan kanal açma aracı ile girmekte sorun olan sokaklarda rahatlıkla vidanjör hizmeti verilebilecek.

banner619
Düzce 02.09.2021, 13:00 02.09.2021, 16:20
578

Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, araç filosunun modernizasyonunu ve sayısını genişletiyor.

Teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak acil müdahale gerektiren kanalizasyon tıkanmalarını gidermeye yönelik, kombine kanal temizleme aracının belediye bünyesine kazandırılması ile özelikle şehir merkezindeki arızalara anında müdahale edilebilinecek.

DAR SOKAKLARA RAHATLIKLA GİRİLEBİLİNECEK

Kent merkezinde kanalizasyon ve yağmur suyu hatlarında bakım ve temizlik çalışmalarında kullanılmak üzere hizmete alınan mini kanal açma aracı, kış sezonu öncesinde hız verilen çalışmalarda aktif ve etkin bir şekilde görev alacak. 120 metre uzunluktaki kanal açma hortumu ve son sistem otomatik kontrol paneli olan araçta iki personel yer alacak. 

Yeni araç ve donanım sayesinde hizmet kalitesini artırılarak özellikle Spor Sokak, Gaziantep Caddesi gibi dar sokakları olan bölgelerdeki sorunlara hızlı ve etkili müdahale edilecek.

banner844
Yorumlar (2)
81 2 hafta önce
bu araç mı düzcenin alt yapı sorununu çözecek tıkananı açacak kombine araç gerekli bu nedir
2021 2 hafta önce
YIL OLMUŞ 2021 ODA BİTİYOR, UZAYA MEKİK GÖNDERMİŞİZ GİBİ HABER OLMUŞ BİDE :d :d :d