banner851

banner614

"DÜZCE DAHA GÜZEL OLACAK"

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Kalıcı Konutlar Bölgesi mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Muhtarlar özellikle saatleri değişen otobüs seferleri ile ilgili şikayetleri aktarırken, Başkan Özlü, "Yaptığımız çalışma sayesinde hem sefer sayıları ve sıklığı hem de hizmet kalitesi artacak. Biraz sabır istiyoruz, Düzce daha güzel olacak." dedi.

banner846
Düzce 28.10.2019, 13:32 28.10.2019, 17:27
1694
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Erguvan Sosyal Tesisleri'nde Düzce'nin önemli bir nüfusunun yaşadığı Kalıcı Konutlar Bölgesi'nin mahalle muhtarlarına kulak verdi.

Demetevler Mahallesi Muhtarı Fedai Gönülşen, Çamlıevler Mahallesi Muhtarı Ali Ünver, Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Bayram Yıldız, Güzelbahçe Mahallesi Muhtarı Anıl Gürol, Nalbantoğlu Mahallesi Muhtarı Murat Çolakoğlu ve Esentepe Mahallesi Muhtarı Erkan Sel ile toplantı yapan Başkan Özlü'ye başkan yardımcıları Okan Özkasap, Dr. Cengiz Tuncer  ve Celal Kasapoğlu da eşlik etti.

Burada mahalle sakinlerinin sorunlarını muhtarlardan dinleyen Özlü, özellikle toplu ulaşım konularında kendisine iletilen talepleri başkan yardımcıları ile paylaşarak yılbaşından itibaren geçerli olacak yeni sistemin beklentileri karşılayacak şekilde hazırlanması talimatı verdi.

"Mahalle muhtarlarımız bizim gözümüz, kulağımız"

Toplantı hakkında kısa açıklama yapan Başkan Özlü, "Mahalle muhtarlarımız bizim gözümüz, kulağımız. Vatandaşların bizden beklentilerini onlara soruyoruz, taleplere yönelik çalışma yapmaya özen gösteriyoruz. Kalıcı Konutlar Bölgesinde ulaşım ile ilgili yaptığımız düzenlemeyi ihtiyaca göre yılbaşından itibaren düzene koyacağız. Yaptığımız çalışma sayesinde hem sefer sayıları ve sıklığı hem de hizmet kalitesi artacak. Biraz sabır istiyoruz, Düzce daha güzel olacak." dedi.

Yorumlar (14)
Koylu 2 yıl önce
Sayin baskan duzcenin sorunu altyapi yollar sosyal isler millete is ekmek. Zaglikli egitim kultur. Takmissiniz toplu ulasima . Toplu ulasima gelene kadar yuzlerce problem var. Gormuyormusunuz yoksa yanlis mi yonlendiriliyorsunuz.
Komedi dans grubu 2 yıl önce
Kaş yaparken göz çıkaran bu ekiple hiç bir şey olmaz arada Celal Kasapoğlu harcanıyor.ki Okan Özkasapi yardımcı yaptınız orda kaybettiniz. Biz böyle konuşuyoruz diye sizde iscilerden kesersiniz alıştı garipler. Memura 6 kadrolu 5 işçi 2 bin
Çetin kumkale 2 yıl önce
Müstehaktır bu millete devam edin oyları yüzde yüze çıkarın daha çok bağırınacaksınızÇetin
Düzceli 2 yıl önce
Düzceye yazık oluyor başka hepsi yalan,gelen lay lay lom bakmışsın seçim gelmiş.Siyaset yalandan ibaret olduğunu bu ekipte kanıtladı çalışmıyorlar Düzce için,çalışıyorlar kendileri için.Boloya,hendek’e bakın ibret alın zavallılar.
Komik 2 yıl önce
Celal kasapoğlu hariç bu ekip ile düzce de hiçbir şey güzel olamaz.
CAN.D 2 yıl önce
SAYIN BASKAN SEHIR MERKEZINDE TIRANVAY HATDINI KALDIEDIN IYI YAPDIN AMA ORAYA ARABALAR ICIN 2 SERIT GIDIS YOL BOYU PARK YAZAGI OZAMAN YOLARDA TIKANMA OLMAZ AVRUPADAN GELIYORUM GÖRDÜMKI FELAKET UYGULAMA DÜZCEDE ISYAN EDER MILET BU YAPDIGINIZA
Düzceli 2 yıl önce
Doktor demeyin artık bşk yrd deyin kendisi siyasete atılmış,boşa okutmuş ailesi hayali kendini duyurum vekil adayı olmaksa boşa kürek çekiyor Düzcenin yerli evlatları varken doktor işini yapsın.
Vatandaş 2 yıl önce
Kalıcı konutlardaki delik deşik yollardan, bakımsız parklardan neden bahsedilmedi? Ayrıca sahipsiz sokak hayvanları sorunu ne olacak?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
açık