banner851

banner614

DÜZCE DÖNÜŞÜYOR…

İstanbul’da, Türkiye Kentsel Tesis Yönetim Derneği öncülüğünde düzenlenen 2. Uluslararası Tesis Yönetim Zirvesi Başladı. Zirveye katılan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce’nin vizyon projelerini katılımcılar ile paylaştı.

banner619
Düzce 02.06.2021, 23:10 03.06.2021, 16:46
972

Türkiye Kentsel Tesis Yönetim Derneği öncülüğünde, Türkiye’de ki yerel yönetimler tarafından, tesis Yönetiminin çok yönlü stratejik analizi, toplu yapılarda yaşanan hukuki sorunlar ve çözümleri, Entegre Tesis Yönetiminde dijital çözümler gibi birçok konuların görüşüldüğü 2. Uluslararası Tesis Yönetim Zirvesi, İstanbul’da geniş katılım ile başladı.

Toplantıya katılan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce’deki kentsel dönüşüm ve vizyon projeleri ile ilgili katılımcılara bilgi verdi.

Başkan Özlü zirve sonrasında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Kentsel Tesis Yönetim Derneği tarafından düzenlenen 2. Tesis Yönetim Zirvesi’ne katılarak, Düzce’de gerçekleştirdiğimiz vizyon projeleri ile şehrimizin değişimi ve dönüşümü hakkında tecrübelerimi paylaştım. Nazik davetleri için tüm dernek yönetimine teşekkür ediyorum.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (7)
65 yaş 4 ay önce
Söylemlerinin aksine icraat.Modern Düzce diyorsun,Logosu at üzerinde savaşçı.Bu mu modernizasyonun.
düzceli 4 ay önce
işcilerin promisyonunu ödeyin yazıkdır paralar niye bekletiliyor bunu açıklayın
Düzceli 4 ay önce
Tebrikler İstanbul cad. belli oluyor. Yaptıklarınız yapacaklarınızın teminatıdır. MaaşAllah.
KATILIMCI 4 ay önce
KATIMLIMCILAR DA ÇOK ÖNEMSEDİ DÜZCENİN NE YAPTIĞINI. KÜÇÜCÜK UFACIK BİR ŞEHİRSİN, HALA GELİŞMEKTEN BAHSEDİYORSUNUZ, GÜLDÜRDÜ... BÜYÜK BİR ŞEHİR OLSA NE OLACAKTI ACABA..
Vatandaş 4 ay önce
Bu kadar yalan kınuşmayın Allahını,zı severseniz İstanbul caddedsini mahvettiniz hazinemi arıyorsunuz ne yapıyorsunuz her gelen o cadde ile uğraşıyor eski hali ne kadar güzeldi yatacak yeriniz yok milleti kandırmayın inşallah gidersiniz kurtuluruz
Akif 4 ay önce
Bırak Allah aşkına ne dönüşümü ya.alay mı ediyorsunuz
luizao 4 ay önce
Bu adam duzce falan kesmedi gozu yuksekte bednen demesi ne yapildi allah askina memelket 40 sene geriye gitti mahallelerde yollar bozuk kaldirimlar kirik park yok vs varsa yoksa ist cddesi sok yap