banner851

banner614

DÜZCE DÜNYAYA AÇILIYOR

Düzce’nin turizm alanlarının tanıtımı Dünya’ya yayıldı. Uzak doğu ülkelerinden birisi olan Japonya’dan ülkemize gelen turistler için Düzce tanıtımı yapılmaya başlandı. İlerleyen günlerde Japonya’dan Düzce’ye turistlerin gelmesi bekleniyor.

Düzce 30.10.2020, 11:41
1149
DÜZCE DÜNYAYA AÇILIYOR

Düzce’nin turizm alanlarının tanıtımı için birçok alanda çalışmalar yürütülürken, Güzeldere ve Aydınpınar Şelaleri’nin ünü dünyaya açıldı.

Uzak doğu ülkelerinden birisi olan Japonya’dan ülkemize gelen turistler için bir çalışma yapan özel bir turizm şirketi, Japon turistlere Düzce tanıtımı yapmaya başladı.

Düzce’nin Güzeldere ve Aydınpınar Şelaleleri’nin fotoğraflarının yer aldığı tanıtımda Düzce ile ilgili bilgiler de verildi. Japon turist çekmek için yapılan tanıtımda, Güzeldere ve Aydınpınar Şelaleri’nin fotoğrafları, Japonca adları yazılarak paylaşıldı.

Japonca etiketler kullanılan sosyal medya gönderisi birçok beğeni aldı. Japon turistlerin ilerleyen zamanlarda yapılan tanıtım alanlarına gelmesi bekleniyor. (İHA)

banner844
Yorumlar (2)
Talihsiz talihli 1 yıl önce
Yine boş sloganlar... Kardeşim duzcenin 10 fırın ekmek yemesi lazkm ki bı düzgün şehir olsunda kendi ihtiyaçlarını karsilasin. Sonra nereye acilirsa açılır artık. Yollar çamur su, hastane doktor yok. AVM yok. Esnaf tok. Başı boş bir yer. Gerçi yeni vali ve özlü ile bir yerlere gelecek gibi ama geçmişin acılarını anca toparlar.
vecihi 1 yıl önce
aman aman o taraflardan kimse istemiyoruz düzceye,,,eksik olsunlar onlar,,,