banner851

banner955

‘DÜZCE EĞİTİMDE BÜYÜK BİR İVME KAZANACAK’

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, hafta içinde olduğu gibi hafta sonu da belediye eliyle yürütülen çalışmaları bizzat takip ediyor. Yardımcıları ve ilgili birim müdürleri ile birlikte devam eden projeleri yerinde inceleyen Başkan Özlü, “Eğitime yönelik atacağımız adımların devamı gelecek. Düzce her alanda olduğu gibi eğitim noktasında da büyük bir ivme kazanacak.” dedi.

Düzce 22.02.2022, 14:10 22.02.2022, 19:18
1895

başlamasına ön ayak olan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, yeni eğitim kurumları için devam eden inşaatları sık sık yerinde inceliyor.

Konuya ilişkin Düzce Belediyesi’nden yapılan bilgilendirmede şunlar kaydedildi:

“Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, hafta içi yoğun mesai trafiğinin yanı sıra hafta sonunu da Düzce için yapılacak çalışmalara ayırmayı sürdürüyor. Başkan Özlü, bu kapsamda Düzce’nin geleceği noktasında devam eden projeleri yerinde inceledi. Özlü, beraberinde başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle birlikte çalışmaların devam ettiği ve Düzce’de ikili eğitime son verecek olan 48 derslikli Kasım Aktaş Ortaokulu ve Azmimilli İlkokulu inşaatlarında incelemelerde bulundu. Önümüzdeki eğitim-öğretim dönemine yetiştirilmesi için yoğun çalışmanın gerçekleştirildiği her iki okul inşaatını da gezen Başkan Özlü, çalışmaların son durumları hakkında da bilgi aldı.”

"Eğitime yönelik atacağımız adımların devamı gelecek"

Açıklamada Başkan Özlü’nün ifadelerine de yer verildi. Düzce’nin geleceği açısından önemli adımlar attıklarını, bu manada ikili eğitimin ortadan kaldırılmasının gelecek yıllarda daha iyi anlaşılacağını ifade eden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Hem şehir içi trafik noktasında hem de geleceğimizin asıl sahipleri olan çocuklarımızın eğitim haklarını sağlıklı ve nezih bir ortamda almaları için çaba sarf ediyoruz. Gerek Kasım Aktaş

Ortaokulu gerekse de Azmimilli İlkokulu inşaatlarımızı yeni eğitim-öğretim döneminde öğrencilerimizle buluşturmak istiyoruz. Eğitime yönelik atacağımız adımların devamı gelecek. Düzce her alanda olduğu gibi eğitim noktasında da büyük bir ivme kazanacak. Bunu gerçekleştirmek bizlerin görevi.” ifadelerini kullandı.

banner844
Yorumlar (6)
Acak, ecek 8 ay önce
( … acak, … ecek ) Başka bildikleri ne var? Deyin hele. Dün koltuğa oturmuşlar gibi konuşmalar.
Yorum 8 ay önce
Başkan özlü ye helal olsun ilgilendiği için ama okullar ve eğitimle ilgilenmesi gereken kurum milli eğitim müdürlüğü degilmiydi
Teknik 8 ay önce
O Üzerlerine bastıkları demirler neden paslı görünüyor ????
Birol korucu 8 ay önce
Ne işin var eğitimle Allah aşkına.bırak milli eğitim işini yapsın.sen belediyede mesai harca.milli eğitim sana bağlı sanki :)))))
Anıl 8 ay önce
Kılavuzu karga olanın burnu çöpten kurtulmazmış:)))o ekiple inşaat seneye belki biter
vatandaş. 8 ay önce
Başta Sayın Başkan olmak üzere emeği geçen herkesten Allah razı olsun.
21
parçalı bulutlu