banner851

banner955

“DÜZCE HER ALANDA MARKA OLMALI”

Tarım Bakanlığı’nın düzenlediği “Coğrafi İşaretlerde Neler Oluyor?” konulu video konferans toplantısına katılan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, yaptığı değerlendirmede, Düzce’yi her alanda marka haline getirmeyi hedeflediklerini vurguladı.

Düzce 17.06.2020, 15:30 17.06.2020, 14:33
1408
“DÜZCE HER ALANDA MARKA OLMALI”

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Düzce’de yürütülmekte olan coğrafi işaretleme çalışmaları dolayısıyla Tarım Bakanlığı ve özel bir şirket tarafından düzenlenen “Coğrafi İşaretlerde Neler Oluyor?” konulu video konferans toplantısına katılım sağladı.

Şahin, konferansla ilgili yaptığı açıklamada; “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de coğrafi işaret çalışmaları ve coğrafi işaretli ürünlere olan ilgi gün geçtikçe artmaya başladı. Zincir marketlerin raflarına giden yol coğrafi işaretten geçiyor. İyi tarım, organik tarım, ata tohumu, tıbbi aromatik bitki yetiştiriciliği gibi alanlarda olduğu gibi coğrafi işaretleme çalışmalarımız da tüm hızıyla devam ediyor. İlimizde sadece sanayi alanında temsil etmekle kalmıyor, bereketli topraklarımızdaki eşsiz tarımsal ürünlerimizle de ilimizi marka haline getirmeye çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (6)
halk 2 yıl önce
Sonunda ÖNCÜ doğru yolu buldu ve sayın Şahin hakkında doğru haberler yapmaya başladı hayret
Vatandaş 2 yıl önce
Hem İSKİ, yi sanayinin önünde engel görüyorsun, hem tarımdan bahsediyorsun, artık karar ver sanayimi, tarım mı, düzce Gebze, dilovasına döndü,
Müflis Tüccar 2 yıl önce
Zavallı ticaret odası bu kimin eline kaldın. Düzceli sanayici ve tüccarlar Allah aşkına bir sorun başkanınız ne iş yapar. Yazık.
Müflis tüccarcık 2 yıl önce
Buyur en yönet desek iki kelimeyi bir araya getiremeyecek şahısların da nick name ile yorum yazması
Eski Düzceli 2 yıl önce
Düzcenin ağır delikanlısı önce sen marka olki düzce bir kenarda kalsın orada nasıl olduğunun sen bile farkında değilsin telefon satmakla bu işler olmuyor sen nasıl sanayicisinde bu işleri çok iyi biliyorsun bir anlatsan.
Vatandas 2 yıl önce
Daha onceki baskanlar sizin calismanizin dortte biri kadar calissalardi duzce ucardi bosa gecen tartismali zamanlar yazik elinize ayaginiza saglik kolay gelsin
27
parçalı az bulutlu