banner851

banner955

DÜZCE İÇİN DESTEK İSTEDİ…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesini açıkladığı tanıtım toplantısına; Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın daveti üzerine Düzce’yi temsilen Cumhur İttifakı ortağı MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu katıldı. Toplantı sonunda TBMM Başkan Vekili Adan ile görüşen MHP İl Başkanı Caboğlu, kendisinden Düzce için destek istedi…

Düzce 13.09.2022, 20:04 14.09.2022, 14:06
2660
banner1032

Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut kampanyasına öncülük eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile TOKİ'yi tebrik eden Erdoğan, sürece katkı verecek herkese teşekkür etti, vatandaşların evleri, arsaları ve iş yerlerinin şimdiden hayırlı olmasını diledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçen 20 yılda ülkeyi her alanda olduğu gibi konut üretiminde de asırlık hizmetlerle, eserlerle projelerle buluşturduklarını söyleyen Erdoğan, TOKİ vasıtasıyla hiçbir ülkenin hayal dahi edemeyeceği bir atılımla yüzde 90'ı sosyal konut olmak üzere tam 1 milyon 170 bin konut inşa ettiklerini ifade etti.

Ülkeye, çağın tüm ihtiyaçlarıyla donatılmış dev hastaneler, on binlerce iş yeri, binlerce kamu binası, Avrupa standartlarının da üzerinde stadyumlar, her kesimden insan için yüzlerce sosyal ve kültürel tesis kazandırdıklarını söyleyen Erdoğan, şehri şehir yapan en önemli unsurlar olan doğal, tarihi ve kültürel mirası korumaya özel önem verdiklerini belirtti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip  Erdoğan'ın detaylarını açıkladığı ve adı "İlk Evim, İlk İş Yerim" olarak belirlenen Türkiye Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesi lansmanı, bugün Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapıldı.  Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın daveti üzerine toplantıya  Düzce’den Cumhur İttifakı ortağı MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, katılım sağladı.

Bakanlık tarafından Düzce genelinde  bin 100 sosyal konutun yapılacağı duyurulan tanıtım toplantısına katılan MHP İl Başkanı Caboğlu, lansman sonunda Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkan Vekili ve İstanbul Milletvekili Celal Adan’a Düzce’nin öncelikli sorunlarını ileterek, destek istedi.

banner844
Yorumlar (4)
Sadettin Candan 3 hafta önce
Değil konut AĞZINIZLA KUŞ TUTSANIZ artık size OY YOK.
Dün sövdüklerine bugün yancılık yapanlara oy yok.
Bu ekonominin ve çekilen ezanın müsebbibi bahçelidir.
Duzceli 3 hafta önce
Neden sadece golyaka da yapiliyor sehir merkezinde veya yakininda yapilmiyor
ESNAF 3 hafta önce
tam adamını davet etmişler düzcenin her sorunu bitti sayın artık
08YAVUZ81 3 hafta önce
Bilmez miyim zaten duzcenin sorunlarını açıklması için ankarada caboglunu bekliyorlardı şimdi bütün sorunlar çözüldü okus pokus
13
parçalı bulutlu