banner851

banner955

DÜZCE İÇİN KUVVETLİ SAĞANAK VE SOĞUK UYARISI…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre yarından itibaren Düzce ve bölgesinde sıcaklıklar 6 ila 10 derece azalacak. Gece saatlerinde Düzce’de sıcaklıklar 2 dereceye kadar düşecek. Pazar günü ise kuvvetli yağmur bekleniyor.

Düzce 23.10.2021, 11:44 23.10.2021, 11:47
3183
DÜZCE İÇİN KUVVETLİ SAĞANAK VE SOĞUK UYARISI…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü; Düzce, Zonguldak, Bartın ve çevresi için soğuk hava ve kuvvetli yağış uyarısında bulundu.

Yapılan son değerlendirmelere göre yarın sabah saatlerden itibaren ülkemizin kuzey ve iç kesimlerinin Balkanlar üzerinden gelen soğuk ve yağışlı havanın etkisi altına gireceği tahmin ediliyor.

Mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklıklarının pazar gününden başlayarak kuzey ve iç kesimlerimizde 6 ila 10 derece düşmesi ve önümüzdeki hafta ortasına kadar mevsim normallerinin 4 ila 6 derece altında seyretmesi bekleniyor. Özellikle gelecek hafta başından itibaren Düzce’de gece saatlerinde sıcaklıklar 2 dereceye kadar düşecek.

Aynı gün genellikle Karadeniz ve İç Anadolu' da görülmesi beklenen yağışların Batı Karadeniz kıyı kesimindeki iller olan Düzce, Zonguldak ve Bartın’da kuvvetli yağmur ve sağanak yağışlı geçmesi tahmin ediliyor.

Öte yandan bölgede yaşayan vatandaşların meteorolojik şartlar nedeniyle yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli olması istendi.

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız