banner851

banner955

DÜZCE İŞ DÜNYASI AÇILIŞ TÖRENİNDE BULUŞTU

Düzce’de Betül Bayram Diyetisyen Polikliniği görkemli açılış töreni ile hizmete girdi. Açılış törenine, Düzce’nin tanınmış iş insanları katıldı. Diyetisyen Betül Bayram Öncü Haber mikrofonuna yaptığı açıklamada, danışanlarına en iyi hizmeti sunacaklarını söyledi.

Düzce 29.10.2022, 15:47 29.10.2022, 22:15
3767
DÜZCE İŞ DÜNYASI AÇILIŞ TÖRENİNDE BULUŞTU

Düzenli beslenme, diyet ve zayıflama alanında Düzce’de hizmet verecek olan ve başarılı Diyetisyen Betül Bayram’ın kendi ismini taşıdığı Diyetisyen Polikliniği için bugün görkemli bir açılış töreni gerçekleştirildi.

Diyetisyen Betül Bayram liderliğinde alanında uzman kadrosu ve son teknoloji zayıflama cihazları ile danışanlarına hizmet verecek olan ‘Betül Bayram Diyetisyen Polikliniği’nin Kültür Mahallesi Ömer Seyfettin Sokak Üzerindeki açılış törenine Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven, Düzce iş dünyasının tanınmış simaları ve davetliler katıldı.

Törene katılanları başarılı diyetisyen Betül Bayram ve ailesi kapıda karşıladı. Müzik resitalinin de sunulduğu törende davetliler diyetisyen polikliniğini gezdi.

“Danışanlarımıza en iyi hizmeti sunacağız”

Açılış töreninde yaşadığı mutluluğu Öncü Haber mikrofonuna paylaşan başarılı diyetisyen Bayram, Düzce’de son teknoloji zayıflama cihazları ile danışanlarına en iyi hizmeti sunacaklarını söyledi. Kendisinin alanında uzman bir diyetisyen olduğunu kaydeden Bayram, “İstanbul Bahçeşehir Üniversitesinde eğitimimi tamamladım. Beslenme ve diyetisyenlik alanında stajımı yaptım. Şimdi ise Düzce’de memleketime döndüm. Diyetisyenlik ve beslenme alanında Düzceliler’e hizmet vermek üzere kliniğimi açıyorum. Burada diyet hizmetleri sunuyoruz, aynı zamanda son teknoloji zayıflama cihazlarımızla sağlıklı bir zayıflama sistemini destekliyoruz” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (2)
Duzceli bilgin 1 ay önce
Hayırlı ve bereketli olsun. Ama neye göre “başarılı” dediniz? Neyi başarmış? Ölçüt nedir başarılı olmak için?
Çiğdem 1 ay önce
Yeni mezun olmuş başarılı olup olmadığına nasıl karar verdiniz acaba aynı kelimeyi siz defalarca kullanınca başarılımı oluyor. Umarım öyle olur tabii ama sizin bu haber yapamama reklamı haber gibi sunma durumunuzu da bir gözden geçirseniz mi acaba
Yeni Sayımız