banner851

banner955

‘DÜZCE KIZILAY TARİHİNDE ÖNEMLİ BİR YERE SAHİP’

Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, Kızılay Düzce Şubesi’ni ziyaret etti. Dr. Kınık’ı Düzce Şube Başkanı Av.Arb. Halil Aydın ve gönüllüler ağırladı.

Düzce 05.11.2021, 10:36 05.11.2021, 17:20
673

Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, Düzce’ye gelerek derneğin Düzce şubesini ziyaret etti. Dr. Kınık’a Genel Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Turunç ve Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tan da eşlik etti.

Kızılay heyetini Düzce Şube Başkanı Av.Arb.Halil Aydın, yönetim kurulu üyeleri ve gönüllüler ağırladı. Dr. Kınık’a Kızılay’ın Düzce’de gönüllere dokunan faaliyetleri, hakkında bilgi verildi.  bir araya geldi, faaliyetlerimizle ilgili bilgi aldı.

Gençlere çağrı yaptı

Daha sonra Kızılay Düzce Çok Amaçlı Salonu’nda gönüllü gençlerle bir araya gelen Kınık, Kızılay gönüllüsü olmanın önemine değinerek gençlerden yeni projeler yeni çalışmalar beklediğini dile getirdi. Kınık, aynı zamanda kan bağışı ve kök hücre bağışına dikkat çekerek şifa bekleyen hastalara destek olma çağrısında bulundu.

‘Düzce Kızılay tarihinde önemli bir yere sahip’

Konuşmasında Düzce’ye ayrı bir parantez açan Kınık, Düzce’nin Kızılay tarihinde önemli yere sahip olduğunu belirterek Kızılay’a hizmet eden, bağış yapan, destek olan herkese teşekkür etti.

banner844
Yorumlar (3)
XXL 1 yıl önce
papua yeni gineye cami yapılacak sanırım kızılay başkanı dilenmeye yada orhana payını vermeye gelmiştir
Düzceli.. 1 yıl önce
TC de Türkçeye yeni terim kazandıran kızılay.. " Vergi kaçırmamış, vergiden kaçınmış " Evet Düzceli Kızılay ı iyi tanır.. Üç ay içinde iki büyük yıkım yaşadık..
Halk 1 yıl önce
Bu adam ve eşinn balli maaslari bayagi gundemdeydi..Noldu simdi.
Yeni Sayımız