banner851

banner955

"DÜZCE'NİN YAŞAM KALİTESİNİ ARTTIRIYORUZ"

Düzce Belediyesi, şehrin modernizasyonu ve yaşam kalitesini arttırma hedefi doğrultusunda yol ve kaldırım yenileme çalışmalarına devam ettiğini bildirdi.

Düzce 23.06.2020, 15:25 24.06.2020, 11:48
1988
"DÜZCE'NİN YAŞAM KALİTESİNİ ARTTIRIYORUZ"

Düzce Belediyesi, şehrin muhtelif yerlerinde bir yandan yol bakım-onarım çalışmalarına devam ederken, bir yandan da kaldırımlar yenileniyor.

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalar doğrultusunda, dört bölgeye ayrılan Düzce'nin cadde ve sokaklarında deforme olan kaldırımlar elden geçiriliyor, eskiyen taşların yerini yenileri alıyor.

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, yaz dönemi boyunca yürütülecek çalışmaların adresi İstanbul Caddesi, Cedidiye, Camikebir, Aziziye ve Azmimilli mahalleleri olarak sıralandı.

Çalışmalar kapsamında şehrin 56 mahallesinde yollara kalite ve konfor kazandırıldığı belirtilen açıklamada şunlar kaydedildi: "Müdürlüğümüze bağlı ekipler tarafından yapılan planlama kapsamında cadde ve sokaklarımızdaki kaldırımlarda hummalı bir çalışma gerçekleştiriliyor. Ekiplerimizce bir yandan asfalt yenileme, bakım ve onarım çalışmaları ile yeni yol ve yol genişletme çalışmaları sürdürülürken bir yandan da kaldırım-tretuvar yenileme ve bakım-onarım çalışmaları ile taşıt ve yaya ulaşımını elverişli hale getiriyoruz. Çalışmalarımızla şehrimizin yaşam kalitesini arttırmaya devam edeceğiz."

Yorumlar (20)
kaldırımlar hakkında 2 yıl önce
O Her yağışta buz pistine dönüşen kaldırımlar kaldırılmalı artık farklı bir yapıda kaldırım kullanılmalı. Millet düşmekten zor kurtuluyor Kulak verin artık şuna
Yol mağduru 2 yıl önce
Yol kavşaklari yapacağız diye kaziyorsunuz bir sene tarla gibi kalıyor. AKP ye bir sonraki seçimde kaybettirmeyemi çalışıyorsunuz.
Ebru 2 yıl önce
Okul yıkıp millet bahçesi yapacağınıza,okul binası yaptırın, sınıflar çok kalabalık,hep yık hep yık...yapıcı olun yahu
Ali Yılmaz 2 yıl önce
Belediyenin işi bu zaten. Neden şov haline dönüştüyorsunuz? Fakat hep aynı yerler merkezden biraz uzaklaşınca level düşüyor.
BAŞKANA.. 2 yıl önce
MİMAR SİNAN CADDESİNİ GENİŞLETİN BEYEFENDİ.hİÇ DEĞİLSE ORASI GİRİŞ BOLU CD.ÇIKIŞ OLSUN
Z. G. 2 yıl önce
Neden hep kaldirim yeniliyor, kaliteli bir doseme olsa surekli ayni calismalar masraflar olmazdi. Onarimda onarim kaliteli iscilige onem verin. Bunlar hep masraf. Baskabdokunuslar olmali. Avrupada bir kaldirim yapiyo adamlar 30 yil gidiyor
vatandaş 2 yıl önce
Belediye geçen sene asfalt çıkarmadı, bu senede olmayacak dendi. Güzelbahçe 81. sokağa bir gelinde görün lütfen. Yaşam kalitemiz maalesef artmıyor, toz topraktan pencere açamıyoruz, araçlarımız perişan oldu. Hizmet bekliyoruz.
Nuri Alkan 2 yıl önce
Konuşun konuşun yapıldıkça zorlanan tayfa. Biz keyiften ölüyoruz siz kuru eleştirirler yaptıkça
İnsan o çalışanlara bari saygısızlık etmez. Her yerde adamlar her yerde
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
26
açık