banner851

banner955

DÜZCE PROTOKOLÜ MESAJ YAYIMLADI

Jandarmanın 181. Kuruluş yıl dönümünü tüm ülkede olduğu gibi Düzce’de de çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Düzce protokolü de Jandarma Teşkilatı’nın 181. Kuruluş Yıl Dönümünü yayımladıkları mesajlarla kutladılar.

Düzce 14.06.2020, 15:25 15.06.2020, 11:36
3523
DÜZCE PROTOKOLÜ MESAJ YAYIMLADI
banner1032

Jandarma Teşkilatı’nın 181. Yıl Dönümü nedeniyle  bir mesaj yayınlayan Düzce Valisi Zülkif Dağlı şu ifadeleri kullandı:

“Hukukun üstünlüğü, insan hak ve hürriyetleri çerçevesinde çağdaş bir görev anlayışı ile kaliteli ve güvenilir hizmet sunan, görevlerini kanunlar doğrultusunda fedakârca, özveriyle ifa eden Türk Jandarma Teşkilatı'nın kuruluş yıldönümünü kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.”

Dr. Faruk Özlü: “Başarılar diliyorum”

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü Jandarma Teşkilatının 181. Yıl Dönümü nedeniyle yayımladığı mesajda şu görüşlere yer verdi:

“181 yıldır olduğu gibi, bugün ve yarın da güvenliğimizin teminatı Jandarma teşkilatımızın mensuplarını tebrik ediyor, fedakârca yürüttükleri görevlerinde başarılarının daim olmasını diliyorum.”

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ise yayımladığı mesajda şunları belirtti:

“Şan ve şeref dolu mazisiyle, 181 yıldır görevinin başında olan Jandarma Teşkilatımızın kuruluş yıl dönümünü kutlu olsun.”

Ümit Yılmaz

“181. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun.”

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ise mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Ülkemizin huzur ve güvenliği için gece gündüz demeden milletimizle el ele görev yapan #Jandarma teşkilatımızın 181. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun. Aziz şehitlerimizi rahmet ve saygıyla anıyor, gazilerimize sağlıklı bir ömür diliyorum.”

Düzce AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin’den kutlama mesajı:

“Halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanmasında, kamu düzeninin korunmasında iyi eğitimli personeli, donanımı ve disipliniyle etkin rol oynayan Jandarma Genel Komutanlığımız, kanunların kendisine verdiği yetkiler çerçevesinde üstlendiği tüm görevlerde bizleri gururlandırmaktadır. Ülkemizin güvenliği, asayişin sağlanması ve halkımızın huzuru için milletimizle iç içe çalışmalarını sürdüren Jandarma Genel Komutanlığı’nın kuruluş yıl dönümünü kutluyor, aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyoruz.”

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz yayımladığı mesajda şunları aktardı: 

"Ülkemizin huzur ve güveni için fedakârca çalışan Jandarma Teşkilatı’mızın 181’inci kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyorum.

Aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yad ediyorum."

Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan'ın kutlama mesajı: 

"Huzurumuzun ve güvenliğimizin teminatı olarak ülkemizin her köşesinde şan ve şerefle görevini icra eden kanun ordusu Jandarma Teşkilatımızın 181’ inci kuruluş yıldönümünü kutluyorum.

Devletimizin ve milletimizin bekası için şehadete eren aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize sağlıklı bir ömür diliyorum."

banner844
Yorumlar (0)
22
parçalı bulutlu