banner851

banner614

"DÜZCE SIK SIK AFETLERE MARUZ KALIYOR"

banner619

Düzce'yi katıldığı her organizasyonda başarı ile temsil eden ve farkındalık amaçlı etkinlikleri ile adından sıkça söz ettiren Ulusal Keşif Arama Kurtarma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emrah Canözü, deprem ve afetlere sık maruz kalan Düzce'nin arama ve kurtarma alanında faaliyet gösteren derneklerine sahip çıkılmasını istedi.

banner846
Düzce 22.10.2019, 11:04 22.10.2019, 16:41
424
banner844

17-20 Ekim 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşen ISAF 23. Uluslararası Yangın, Acil Durum ve Arama Kurtarma Fuarı'na Düzce'yi temsilen katılan Ulusal Keşif Arama Kurtarma Derneği (UKSAR), fuardan önemli iş birlikleri ile döndü.

Uluslararası birçok firmanın ve bu alanda faaliyet gösteren kamu kurumlarının yer aldığı fuara katılan 3 sivil toplum kuruluşundan biri olan UKSAR, birçok kurum ve sanayi işletmesi ile afetlere müdahalede farkındalık oluşturulması amacıyla personellerine eğitim verilmesi için işbirliği yaptı.

Yönetim Kurulu Başkanı Emrah Canözü yaptığı açıklamada, 4 günlük fuarın derneği ve Düzce'yi tanıtması açısından çok verimli geçtiğini belirtti.

İki yıldır davet aldıkları fuar yönetiminden önümüzdeki yıl için de 'Tekrar bizimle olun' teklifi aldıklarını ifade eden Canözü, bunun yanı sıra yine yurt dışında gerçekleşecek bir fuardan davet aldıklarını belirtti. Derneğin imkanları elverdiği takdirde yurtdışında gerçekleşecek fuara da katılım sağlayacaklarını sözlerine ekleyen Ulusal Keşif Arama Kurtarma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emrah Canözü, Düzceliler ve sanayicilerinin, deprem ve afetlere çok maruz kalan Düzce'nin derneklerine sahip çıkmasını istedi.

Yorumlar (1)
M.GÜLER 2 yıl önce
AFERİM.