banner614

DÜZCE ULAŞIM ARAÇLARI DEZENFEKTE EDİLİYOR

banner619

Düzce Belediyesi, Koronavirüs (Covid-19) salgını ile mücadelesine her alanda devam ediyor. Bu kapsamda vatandaşların en çok kullandığı toplu taşıma araçları düzenli aralıklarla dezenfekte ediliyor.

Düzce 07.11.2020, 12:37
670
DÜZCE ULAŞIM ARAÇLARI DEZENFEKTE EDİLİYOR
banner785

Düzce Belediyesi tarafından Eylül ayı itibariyle Düzce Ulaşım A.Ş eliyle yürütülen ve yeni bir sistemle toplu ulaşım hizmeti veren araçlar, Düzce Belediyesi ekiplerince,  koronavirüs salgını dolayısıyla belli aralıklarla  iç ve dış olmak üzere tüm alanların temizliği yapılıp  dezenfekte ediliyor.

Son zamanlarda vakalardaki artış sebebiyle alınan önlemleri  arttıran  Düzce Belediyesi,  yapılan dezenfekte işlemlerinin yanında vatandaşların toplu taşıma araçlarını kullanırken maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymaları gerektiğini de hatırlatarak, dezenfekte işlemlerini periyodik olarak sürdüreceklerini  belirtti.

Yorumlar (3)
Mesafe derken 3 ay önce
Küçücük araçlar koyup mesafeye dikkat edin demek de... Tekli koltuğa otursan bile yan taraftakiyle dipdibesin zaten. Tam bu zamanda otobüsleri kaldırıp bu araçları getirmek hangi aklın ürünüydü?
Personel 3 ay önce
Çöp kamyonları da dezenfektan yapılsın günlük
Ogrenci 3 ay önce
Araclari dezenfekte ediyorsunuz güzel de şoförler hala maske takmiyor, takanda düzgün takmiyor. Onu da denetleyin lütfen.
-6°
parçalı bulutlu