banner851

banner614

DÜZCE'YE KAÇ KADRO AÇILDI?

banner619

Kültür ve Turizm Bakanlığının koruma ve güvenlik hizmetlerinde çalıştırılmak üzere İŞKUR aracılığıyla "sürekli işçi" kadrolarına Düzce'de 3 personel alımı gerçekleştirilecek.

banner846
Düzce 25.09.2019, 17:53
5389
DÜZCE'YE KAÇ KADRO AÇILDI?
banner844
Kültür ve Turizm Bakanlığı sözlü sınav ile 43 ilde "sürekli işçi" kadrolarına 140 personel alacak.

Resmi Gazete'de yer alan ilana göre, koruma ve güvenlik hizmetlerinde çalıştırılmak üzere Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla Düzce'de 3 "sürekli işçi" alımı gerçekleştirilecek.

Adayların 18 yaşını tamamlamış ve son başvuru tarihi itibarıyla 35 yaşından gün almamış olması, affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması gerekiyor.

Ayrıca adaylardan 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun'un ilgili maddelerine göre alınmış ve son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış silahlı özel güvenlik belgesine sahip olmaları ve herhangi bir yükseköğretim kurumundan lisans düzeyinde mezun olmaları isteniyor.

Başvurular 30 Eylül'de başlayacak
İŞKUR'un internet sitesi üzerinden yapılacak başvurular 30 Eylül'de başlayacak ve 04 Ekim'de sona erecek.
Talep şartlarına uygun başvuru sayısının toplam açık iş sayısının 4 katını aşması halinde, 560 asıl ve aynı sayıda yedek aday için noter huzurunda kura çekimi yapılacak. Kura çekimi sonucunda belirlenen asıl adaylar sözlü sınava tabi tutulacak.

Haber: C.ÜSTÜNER

 
Yorumlar (4)
Fiko 2 yıl önce
Lisans mezunu guvenlik gorevlisi, bravo valla
T.C 2 yıl önce
kimse merak etmesin alınacak kadroları doldurmuşlardır siyasiler vatandaşta bekleye dursun yazık bu vatandaşa
hayırlı olsun 2 yıl önce
gariban zor girer bu işlere, siyasi yakını olanlar çarpışır artık
Huriye pekdemır 2 yıl önce
Benım yaşım 45 ben ne yapayım çalayımmı çirpayımmi bana iş yok