banner851

banner614

DÜZCE'YE ONKOLOJİ UZMANI GELİYOR...

AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı ve AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Sağlık Bakanlığı tarafından Düzce’ye ataması yapılmak üzere 8 uzman hekim kadrosu açıldığını duyurdu.

banner619
Düzce 22.04.2021, 10:32 23.04.2021, 16:24
2558

Düzce, sağlık yatırımlarında büyümeye devam ediyor. İl Sağlık Müdürlüğü’nün talebi üzerine Düzce’ye 8 Uzman Hekim kadrosu açıldı. Müjdeli haberi sosyal medya hesabı üzerinden duyuran AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı ve AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, açılan kadrolardan birisinin onkoloji uzmanı olduğunu belirtti. 

Düzce Atatürk Devlet Hastanesine 6 uzman hekim, Akçakoca ve yeni açılan Çilimli Devlet Hastanelerine ise birer uzman hekim kadrosu açıldığını ifade eden Keşir, “98. Dönem münhal doktor atamalarında, talebimiz üzerine Düzcemize 8 uzman hekim kadrosu açıklandı. Düzce Atatürk Devlet Hastanemize biri onkoloji uzmanı olmak üzere, 6 uzman hekim, Akçakoca ve Çilimli Devlet Hastanelerimize de birer uzman hekim kadrosu açıldı” diye konuştu.

Öte yandan, 8 uzman hekimden birinin Düzce için büyük ihtiyaç olan onkoloji uzmanı olması sevinçle karşılandı.

Doktor atamalarının kısa süre içerisinde gerçekleştirileceği öğrenilirken, Düzce’de ki sağlık yatırımlarının ise artarak devam edeceği bildirildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (8)
HAZİN 5 ay önce
DÜŞÜN Kİ MÜJDEYİ SAĞLIK BAKANNI DEĞİL, KEŞİR VERİYOR. O DERECE HABER YANİ
5 ay önce
Yapacak hiçbir şey kalmadı artık memur atamalarını müjde olarak veriyorlar
serhat uzun 5 ay önce
vatandaşların hasta olmaların başlıca sebeplerden bir tanesi kötü hava kirliliği.BU KONUYA ÇÖZÜM BULURSANIZ otomatikmen fazla hekime gerek yok ve insan sağlığı önemli.
buminhan 5 ay önce
SAĞLIK BAKANI MJDEYİ VERDİ.
CAN 5 ay önce
NEYİN MÜJDESİ MİLLETİN VEKİLİ HANIMEFENDİ SANKİ HİMMET DAĞITIYORSUN GÖREVİNİ MİLLETİN ADINA TAKİP EDECEKSİN VE OLMASI GEREKEN İŞLERİ MÜJDE DEMEK GÜNAHTIR.
Esentepeli 5 ay önce
Her defasında müjde veriyorsunuz gerisi boş kaçıncı müjde bu insanları boş yere umutlandırmayın düzcede sağlık sistemi çöktü enkazları kaldı
Düzceli vatandaş 5 ay önce
Adam başına bir uzman düşecek bu gidişle,yılda iki defa müjde alıyoruz ancak gelen uzmanlar nereye kayboluyor bilemedük...
Kemal kaya 5 ay önce
Bu kacıncı atama müjdesi ben artık sayamadım