banner614

DÜZCE’DE ÇÖP SORUNU BİTMİYOR

banner619

Düzce Merkez’e Beyciler ve Aziziye Mahallelerinde çöplerin yollara taşması vatandaşı isyan ettirdi. Sorunun çözülmesini isteyen vatandaşlar Öncü Haber Whatsapp ihbar hattına ulaştı.

banner846
Düzce 13.08.2019, 13:16 13.08.2019, 18:13
2632
banner844

Vatandaşın çöp sorunu bitmiyor. Sorunlarının çözülmesini isteyen vatandaşlar çareyi Öncü Haber WhatsApp ihbar hattına ulaşmakta buldu.

Dün gece Beyciler Mahallesi 1589. Sokakta bulunan çöp konteynerlerinin taşması sonucu görüntü kirliliği ve kokudan rahatsız olan vatandaşlar Öncü Haber WhatsApp ihbar hattımıza ulaştı.

Konteynerlere atılan çöplerin toplanmamasından yakınan vatandaşlar yetkililere ulaşıp sorunun giderilmesini istediklerini fakat gelen giden olmadığını iddia ettiler.

Beyaz masayı defalara aradığını belirten bir vatandaş, “Akşam 11’de kaç kere aradım. Saat 12 oldu neredeler? Mahalleyi çöp götürüyor.” diyerek isyan etti. 
“Atılan hayvan derileri koku yayıyor”

Öncü Haber WhatsApp ihbar hattına ulaşan bir vatandaşın iddiasına göre Aziziye Mahallesi’nde yola taşan çöpler ve atılan hayvan derileri hem yolu kapatıyor hem de vatandaşları rahatsız edici kokuya sebebiyet veriyor.

WhatsApp ihbar hattımıza gelen bilgilere göre Aziziye Mahallesi’nde pazaryeri ve Yeni Sanayi Çarşısı’nın ortasında kalan bölgede atıklar nedeniyle yolun kapanması vatandaşın tepkisini çekti.

İhbar hattımıza ulaşan vatandaş, yola taşan çöplerin içerisinde kurbanlık hayvanların derisinin de olmasının yol ve çevresinde dayanılmaz bir kokuya neden olduğunu iddia etti. 

Mevkiinin pazaryeri ve otobüs kalkış duraklarına yakın olmasından dolayı durumun rahatsız ediciliğinden yakınan vatandaş, belediyenin bu sorunu çözmesini istedi.


HABER: M.KADAŞ

Yorumlar (24)
Vatandaş 2 yıl önce
neden yapılan yorumları yayınlamıyorsunuz
azizyeli 2 yıl önce
doktor afce ile lale cozer bütün pislik isleri onlar yapar se kapatırsın
ÇÖPÜZ 2 yıl önce
Haberi Parti Ayrımı Yapmaksızın Ele Almamız Gerekiyor. Hijyende Hindistan'la Yarışıyoruz Adeta.Kafir Dediğimiz Japonya - Güney Kore ve Bir Çok Asya Ülkesi Bal Dök Yala Durumundayken Bu Pislik Kimin Eseri? Buraya Yoğunlaşmak Gerekiyor.Bu Ülkenin Kanayan Yarasıdır Eğitim ve İlelebet Öyle Kalacak Maalesef.
Eren 2 yıl önce
Çöpler dolmuş muş millet ne varsa çöpe getiriyor dalları falan çok biliyorsanız bu vidioyu çekenler gitsin çöpçü olsun da bir toplasınlar o zaman biz görelim anca oturun konuşun
Mis 2 yıl önce
Akp ye oy verirken düşünseydiniz az bile cadde sokak heryer çöp olmalı
İsimsiz 2 yıl önce
Darıcı mahallesinde de aynı durum gelmiyorlar yollar pislik içinde konteynırları ilaçlamalarıda gerekiyor bence sinekden balkonlara çıkılmıyor
Vatandaş 2 yıl önce
Masa başindakine verecegine çöpçülere ver bak nasil temiz oluyor başkan.......
........ 2 yıl önce
İstanbulda CHP yi suçlayan hadi birazda AK Partiyi suçlayın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25°
açık