banner851

banner614

DÜZCE’DE DERNEKLER HAYIRDA YARIŞIYOR

banner619

Mübarek Ramazan ayının gelişiyle Düzce’deki hayırsever vatandaşlar ve dernekler adeta hayırlarıyla yarışıyor. Bu derneklere Üçyol Köyü Gençlik ve Yardımlaşma Derneği de eklendi. Dernek eliyle ihtiyaç sahibi 250 aileye gıda kolisi yardımı yapıldı.

banner846
Düzce 19.04.2021, 18:30 19.04.2021, 17:45
2067
DÜZCE’DE DERNEKLER HAYIRDA YARIŞIYOR
banner844

Rahmet ve mağfiret mevsimi Ramazan ayının gelişiyle Düzceli hayırseverler ve dernekler hayırlarıyla yarışır hale geldi.

Yardımlarıyla muhtaçların yüzünü güldüren dernekler kervanına son olarak Üçyol Köyü Gençlik ve Yardımlaşma Derneği eklendi.

11 ayın sultanı Ramazan ayını fırsat bilen dernek gönüllüleri her yıl olduğu gibi bu yılda 250 ihtiyaç sahibi aileye gıda kolisi dağıtımı gerçekleştirdi. Mübarek günlerde minikleri de unutmayan gönüllüler çocuklara da hediye çekleri ulaştırdı.

Yorumlar (3)
Çelebi 3 ay önce
Yardımları mevlamız kabul etsin inş.Kolileri bila bula crfrsdn mı buldunuz.Alkol serbest mekandan
YAVUZ0881 3 ay önce
Madem refah seviyemiz avrupa ülkeleri isteniyorsa ekonomide destan yazılıyorsa bu yardım dernekleri neyin şovunu yapıyorlar nerden buluyorlar yardım polisine ihtiyaçı bulunan kimseleri medya bile satılmış vaziyette bu millet bu muameleyi hak etmedi ama bunların hesabını bu millet sorar saray ahalisine
Şahin acar 3 ay önce
Sayın bakanım dediğiniz düzce belediye başkanı nerede en azından bir yorum yapmasını beklerdik düzceliler olarak amma biz düzceliler olarak sesimizi çıkarmadığımız süre bunları hak ederiz