banner614

“DÜZCE’DE İLK DEFA BÖYLE BİR HAYVAN GÖRÜYORUM”

banner619

Düzce’de bir akarsuda su kertenkelesi gören Düzceli vatandaş şaşkınlığını gizleyemedi. Öncü Haber WhatsApp İhbar Hattına gönderilen görüntüde Düzce’de bir çok dereye gittiğini fakat daha önce böyle bir hayvanla karşılaşmadığını belirten vatandaş, “Düzce’de ilk defa böyle bir hayvan görüyorum ve ismini bilmiyorum” diyerek şaşkınlığını gizleyemedi.

banner846
Düzce 03.05.2020, 13:30 03.05.2020, 13:29
9306
banner844

Düzce’de bir akarsuda su kertenkelesi gören Düzceli vatandaş şaşkınlığını gizleyemedi. Düzce’de bir çok dereye gittiğini fakat daha önce böyle bir hayvanla karşılaşmadığını  belirten vatandaş, çektiği görüntüleri Öncü Haber WhatsApp İhbar hattına gönderdi.

 Öncü Haber WhatsApp İhbar hattına gönderdi görüntüde şaşkınlığını dile getiren vatandaş “Düzce’de bir derede dikkatimi çeken bir hayvan var. İlk defa böyle bir hayvan gördüm. Yıllardır derelere balık tutmaya giderim ama böyle bir hayvan hiç görmedim. İsmi cismi nedir hiç bilmiyorum. Timsah gibi kertenkele gibi ama ne olduğunu bilmiyorum.  Timsah yavrusu desem değil kertenkele desem kertenkele suya giriyor mu bilmiyorum. Düzce’de ilk defa gördüm belki başka yerlerde çok vardır” diye konuştu.

Yorumlar (35)
deniz 1 yıl önce
bir de hayvana bir eşya gibi davranıp kovaya konmasaymış iyiymiş
Düzceli 1 yıl önce
Kertenkele mutasyona uğramış
1 yıl önce
Kartepe mutasyona uğramış
OSMANLI hayranı 1 yıl önce
Semender bu
Erhan 1 yıl önce
Nesli tükenmekte olan bir tür, Düzce üniversitesine bunu bildirmek lazım. https://youtu.be/GhIFJDBcNgc
Nurettin 1 yıl önce
Gel bizim kurugole gostereyim
Egaai 1 yıl önce
Benim havuzda 6 adet yakaladım
mustafa er 1 yıl önce
Allah aşkına sen hiç derelere inmedinmi inmedinmi yıllardır var bu canlı çiftleşme döneminde erkek semenderler böyle olur bu canlının adıda SEMENDER dir haber yaptığın şeye bak sanki ufo gören masum köylü gibi başlık atmışsın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
13°
kapalı