banner614

DÜZCE’DE KORONA DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR

banner619

Düzce’de koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında denetimler devam ediyor. Polis ekipleri bugün ailesi ile birlikte sokağa çıkan 20 yaş altı bir gence 3 bin 150 TL para cezası yazdı. Gencin ailesi, ceza nedeniyle polis ekipleri ile tartıştı.

banner846
Düzce 08.05.2020, 17:28
6016
DÜZCE’DE KORONA DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR
banner844

Tüm dünyada etkisini sürdüren Yeni Tip Covid 19 pandemisi nedeniyle tüm ülke genelinde olduğu gibi Düzce’de de tedbirler en üst seviyeye çıkartılmaya devam ediyor.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri bugün şehir merkezinde koronavirüs salgını ile ilgili uygulama yaptı. Uygulamada, kuralları ihlal eden esnaf ve vatandaşlar uyarılırken, maske takmayan ve yaş sınırlaması olanlara da 3 bin 150 TL tutarında idari para cezası kesildi.

Merkez Büyük Cami önünde ailesi birlikte sokağa çıkan 20 yaş altı bir kişiye tutanak tutmak isteyen polis ekiplerine, gencin ailesi direnmek istedi. Aile ve görevli polis ekipleri arasında kısa süreli yaşanan tartışmanın ardından, polis ekipleri tutanak tutarak, kurallara uymayan gence 3 Bin 150 TL idari para cezası kesti.

Düzce’de kurallara uymayan vatandaşlara göz açtırmayan Polis ekiplerinin, Pandemi süresince denetimlerini artırarak devam edeceği bildirildi.

Yorumlar (9)
Vatandaş 1 yıl önce
Bizim çocuklar can değilmi kaç zamandır evdeler. Eşek gibi ödeyecek terbiyesiz duyarsız ahmak bide polise nasıl cikisiyorsun bre ebleh
Adore81 1 yıl önce
Şu korkulu süreçte cüneyt kesilen polislere göre ne kolay dimi üçbin lira ceza yazmak.devlete ne para kazandırdınız be yanyana ekip otosunda oturan araçta sigara tüttüren vatandaşla babasının oğlu sanma davranışları bunlsrı gören yokmu hiç ceza aldıklarını duydukmu ulusal basında .yok çünkü ,neyse onların zaten artis bakanları var .eyy vatandaş sende prim verdirtmesene gaa paran çoksa çık dolaş gör Makbuzu!
toprak 1 yıl önce
Sanki düzcede kurallara uyan varmış gibi
Aynur üster 1 yıl önce
Allah razi olsun devletimizden insanlar icin mucadele ediyor bizim insanlar anlamiyor
1 yıl önce
Anca güçünüz gariban Türk milletine ywter işte kesin bakalım cezaları nasıl ödeyecek var mı gücü demeyin
Kurallara uyun 1 yıl önce
bu haberin olduğu yerde bende vardım Allah polislere sabır vermiş ben olsam vururdum.
Hami 1 yıl önce
Tebrik ediyoruz bizlerin sağlığı için çalışmalarından dolayı emniyet güçlerimize bi Ramazan günü Allah yardım etsin
Dzc 1 yıl önce
Mesele yasakları uygulamak filan değil, akp hükümeti hırsızlıkla boşalan kasaya kaynak bulmak için hükümet polislerini sokağa çıkarttı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
parçalı bulutlu