banner851

banner955

DÜZCE’DE KURULDU, 17 ÜLKEYE SU PAZARLIYOR

Düzce’nin firması Asya Su, ’Sektörel Performans Değerlendirme’ organizasyonunda istihdama olan katkısı, eğitim ve AR-GE'ye verdiği önem sebebiyle ödüle layık görüldü. Firma sahibi Yunus Emre Gülay, çalışmalarını çeşitli eğitimlerle desteklerini belirterek, "Türkiye’den yaklaşık 33 kente satış yapıyoruz. İngiltere, Almanya ve Romanya'nın da içlerinde bulunduğu 17 ülkeye su pazarlamaktayız.” dedi.

Düzce 14.12.2021, 16:13
2421
DÜZCE’DE KURULDU, 17 ÜLKEYE SU PAZARLIYOR

Marmara Bölgesi'ndeki başarılı sanayi kuruluşlarının ödüllendirilmesi ve tanıtımlarına katkı sağlamak amacıyla bu yıl 14'üncüsü düzenlenen 'Sektörel Performans Değerlendirme' organizasyonunda dereceye giren firmalar ödüllerini, dün gece Kocaeli'nin Başiskele ilçesinde bulunan bir otelde düzenlenen törenle almıştı. Törende, Düzce'den dünyaya su pazarlayan Asya Su firması da, gıda ve yan ürünleri sanayi sektöründe KOBİ kategorisinde istihdama olan katkısı, eğitim ve AR-GE'ye verdiği önem sebebiyle ödülünü aldı.

"17 ülkeye su pazarlıyoruz"

Ödülünü, Kocaeli Başsavcısı Habip Korkmaz'ın elinden alan Asya Su firmasının sahibi Yunus Emre Gülay, "AR-GE konusunda etikette tasarımsal değişiklik yaptık ve etiketi 4 birim kısalttık daha mukavemetli şişe olması adına şişe tasarımını değiştirdik. Personellerimize çeşitli eğitimler verdik. Örneğin, iletişim ve bunun gibi eğimlerle çalışmalarımızı destekledik. Türkiye'den yaklaşık 33 kente satış yapıyoruz. İngiltere, Almanya ve Romanya'nın da içlerinde bulunduğu 17 ülkeye su pazarlamaktayız. Çalışmalarımız ilk günkü heyecanla devam ediyor. Bu ödülün bize verilmiş olmasında da büyük mutluluk duyduk" dedi.

(İHA)

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız